Karadeniz Bayrak
Son Dakika
19 Mayıs 2018 Cumartesi

VALİ İRFAN BALKANLIOĞLU’NUN VERDİĞİ BU ÖDÜL ŞAŞIRTTI !

VALİ İRFAN BALKANLIOĞLU’NUN VERDİĞİ BU ÖDÜL ŞAŞIRTTI !

04 Temmuz 2017 Salı, 23:15

VALİ İRFAN BALKANLIOĞLU’NUN VERDİĞİ BU ÖDÜL ŞAŞIRTTI !

Karadeniz Bayrak Gazetesi/Ahmet Bayrak/ORDU

Japonya’da ki bir geçidi Ordu diye tanıtan danışmanına Sakarya’ya atanan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu tarafından 2014 Aralık ayında da teşekkür belgesi ,bu yıl ise Yaşam Boyu Onur Ödülü” verildi.

Ordu Valiliği’nin imkanlarını kullanarak getirdiği Arap turistlerle Ordu’da göz boyayan valilik basın danışmanına” Ömür Boyu Onur Ödülü” verilmesine tepkiler devam ediyor. Valilik danışmanı geçen yılda Japonya’da ki bir geçidi Ordu diye paylaşmış ve Orduluların büyük tepkisini almıştı.Bunlara rağmen çok başarılı gösterilmeye çalışılan danışmana Vali İrfan Balkanlıoğlu tarafından  Yaşam Boyu Onur Ödülü” verdi.

Valiler Kararnamesi ile Sakarya Valiliği’ne atanan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, her gittiği görev yerine yanında götürdüğü gazeteci Valilik Basın Danışmanı Mustafa Sezer’e Ordu’nun tanıtımına sunduğu katkılarından dolayı “Yaşam Boyu Onur Ödülü” verdi.

Ödülünü makamında Sezer’e veren Vali Balkanlıoğlu, Mustafa Sezer’in üç yıldır görev yaptığı Ordu’da kentin tanıtımına ciddi katkı sunduğunu söyledi. Sezer’in girişimleri sonucu Ordu’da düzenlenen birçok etkinliğin ulusal medyada geniş yer aldığını ifade eden Vali Balkanlıoğlu,

“Mustafa kardeşimizin yaptığı birçok proje Ordu’yu ve Karadeniz’i adeta şaha kaldırdı. Bu projelerin sayesinde binlerce yerli ve yabancı turist Ordu’ya geldi. Dolayısıyla sevgili dostumuzun bu başarısı bizlerin de taktirini topladı.” dedi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu,2014 Aralık  Ayında Milliyet Gazetesine yaptığı açıklamada “Turizm kenti olma hedefi olan Ordu’nun ciddi manada tanıtıma ve reklama ihtiyacı var. Ordu Valiliği görevime başladıktan sonra bu yönde bir ihtiyacın olduğunu gördüm. gazeteci Mustafa Sezer’i Valiliğimiz bünyesinde görevlendirdik. Yaptığı çalışmalarla kısa sürede çok sayıda televizyon kanalının Ordu’da program çekimler yapmasını, ulusal gazetelerde ve prestijli dergilerde Ordu’nun yer almasını sağladı. Ben de bu başarılı çalışmalarından dolayı, emeklerinden dolayı kendisine ‘Teşekkür Belgesi’ vermeyi uygun gördüm. Önümüzdeki günlerde de bu tür tanıtım faaliyetleri ve çalışmaları devam edecek. Ulusal medyada Ordu’yu bundan sonra daha çok ve daha sık göreceğiz” demişti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!