Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Mayıs 2018 Pazar

Ordu Valisi Seddar Yavuz’a Ziyaret

Ordu Valisi Seddar Yavuz’a Ziyaret

06 Temmuz 2017 Perşembe, 20:55

Ordu Valisi  Seddar Yavuz’a Ziyaret

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı Erdoğan Erişen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Makamında gazetecileri ağırlayan Vali Yavuz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Erişen ve beraberindekilere teşekkür etti.

Ordu’ya atanmaktan dolayısı son derece memnun olduğunu dile getiren Vali Yavuz,halkla iç içe tüm vatandaşları kucaklayarak birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi. Yavuz,“Basının sadece Türkiye’de değil, dünyadaki rolü ve toplumu bilgilendirme, yönlendirme, tarafsız, doğru haber verme ve kamuoyunun doğru oluşması noktasındaki önemini biliyoruz. O yüzden sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyerek, konuşmasına devam eden Vali Seddar Yavuz, ”Bu şehrin gelmiş olduğu noktada hepinizin çok büyük emeği var. Önümüzdeki süreçte de sizlerle birlikte bu şehrin menfaatleri, kalkınması, refah düzeylerinin yükseltilmesi noktasında yine işbirliği içinde çalışma arzumuz var. Bilgi ve haber alma noktasında karşılaştığınız sorunları aşma noktasında arkadaşlarımıza gerekli talimatları vereceğiz. Çünkü, iletişim çağında ne kadar işbirliği yapılırsa, o kadar başarı elde edilecektir” şeklinde konuştu.

Vali Yavuz, “Basın mensuplarının meslek hayatımda tanınmamda,  başarımda, çok büyük katkısı olmuştur. O yüzden şimdiye kadar benimle çalışan tüm basın mensuplarına da  bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum. Görev yaptığım Uşak ve Muş illerinden güzel anılarla ayrıldık. Şimdi ise Ordu Valiliğinde, bu bölgenin kalkınması ve huzuru noktasında güzel hizmetlerimiz olur diye düşünüyorum. Ortak aklı, birlikte yönetimi, istişareyi önemsiyoruz. Devletin ve Hükümetin buradaki temsilcisi olarak işbirliğini, eşgüdümü, koordinasyonu sağlama noktasında azami gayreti sarf edeceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden ama doğru olanın, haklı olanın yanında olarak, bu şehirde bir politika oluşturacağız. Şehrin menfaatlerinin gözetilmesi noktasında gayretimiz hep olacak. Bu konuda sizlerin her daim yanımızda olacağınıza dair inancımız da tamdır” diyerek, ziyaretleri dolayısıyla Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ve dernek yöneticilerine teşekkür etti.

Aynı zamanda Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı da olan Erişen ise, Vali Yavuz’a yeni görevinde başarılar diledi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Bayrak ziyaret çıkışı Vali Yavuz’a Ulubey İlçesi Ohtamış köyünde bulunan çevre düzenlenmesi ve yol çalışmaları davam  eden 30 metre yükseklikten dik olarak akan bölgenin en büyük şelalesi olan Ohtamış şelalesine daveti üzerine Vali Yavuz İise müsait olduğunda mutlaka görmeye geleceğini belirtti.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!