Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2020 Cuma

“Halkımızı Meydanlara Bekliyoruz”

“Halkımızı Meydanlara Bekliyoruz”

12 Temmuz 2017 Çarşamba, 00:16

“Halkımızı Meydanlara Bekliyoruz”
Ordu Valisi Seddar Yavuz tüm halkımızı 15 Temmuz gecesi ülkemize, vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmak üzere bir kez daha meydanlara bekliyoruz dedi.
Şehitler unutulmadı!
Vatan ve Bayrak uğrunda canını feda eden 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. yıldönümü anma etkinlikleri çerçevesinde Ordu Garnizon Şehitliği’nde anma töreni yapıldı.
Anma programında konuşan Vali Seddar Yavuz, “FETÖ Terör örgütünün gerçekleştirdiği darbe girişimi ile ülkemiz işgal edilmek istenmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, kahraman milletimiz uçaklara, tanklara ve mermilere göğsünü siper etmiş, bu uğurda 249 vatandaşımız şehit olmuş, binlerce kardeşimiz de gazi olmuştur. 15 Temmuz’da gerçekleştirilen hain darbe girişimini unutmayacağız. Bu darbeye girişen FETÖ mensuplarından hukuk önünde hesap soracağız. Özellikle 15 Temmuz gecesi bütün Ordulu kardeşlerimizi bir kez daha ülkemize, vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmak üzere meydanlara bekliyoruz.” Diye konuştu.
Törene Ordu Valisi Seddar Yavuz,Ordu Milletvekili Oktay Çanak,Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz,J Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,Ordu Garnizon komutanı ve Askerlik Şube Başkanı Ahmet Meydan,Altınordu İlçe Kaymakamı Niyazi Ertan,jandarma Alay Komutanı Albay Sedat Sarıkaya,Vali yardımcıları,Daire Müdürleri,Siyasi Parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.Karadeniz Bayrak Gazetesi/Ahmet Bayrak/ORDU-11.07.2017

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!