Karadeniz Bayrak
Son Dakika
19 Ağustos 2018 Pazar

Aybastı Perşembe yaylasında kavga

Aybastı Perşembe yaylasında kavga

24 Temmuz 2017 Pazartesi, 01:23

Aybastı Perşembe yaylasında kavga

Ordu Büyükşehir belediye Başkanı Enver Yılmazı’ın korumalarıyla Emniyet Müdürü Suat Çelik’in korumaları kavga etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ordu’nun Aybastı İlçesi’nde katıldığı Perşembe Yaylası Şenlikleri’nde, protokol bölümünde çıkan arbedenin ortasında kaldı. Emniyet Müdürü Suat Çelik’in korumalarıyla Zabıta ve Ordu  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’ın korumaları arasında kavga çıktı.

Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu kavgada Bakan Kurtulmuş, ezilme tehlikesi atlattı. Kavganın içinde kalan Bakan Kurtulmuş, korumaları ve komandoların eşliğinde meydandan çıkarılarak güvenlik nedeniyle bölgeden uzaklaştırıldı.

Başkan Yılmaz yaşananlarla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;Aybastı’mızın bu güzel meydanından yiğitlerin meydanından er meydanından hepinizi sevgiyle selamlıyorum.Girişte protokol da bir nakısa oldu bazıları bu memleketin idaresini 2002 Tayyip Erdoğan öncesi Bürokratın siyasetçiye ders verdiği günlerin geçtiğinin farkında olmayarak haddini aşan beyan ve davranışlarda bulundu.

Devletimizin hem ahengi ,hem hukuku ,hem de devlet terbiyesi ve nezaketi gereği yapılması gerekenlerle ilgili inanıyorum ki saygıdeğer valimiz üzerine düşeni yapıp bu işin sorumlularıyla ilgili gerekli cezai işlemlerde yapacaktır.

Bunlar eskidendi eskidendi o çomak sallamalar eskidendi siyasetçileri filancı mevki makamlardakilerin tehdit ettiği dönemler  2002 yılında bitti.

Onların hepsi Tayyip Erdoğan’ın van minitleriyle bitti. bizim iktidarımızla bitti.İşte meydan burası sevgili kardeşlerim.Bu meydanların yiğitleri Recep Kara ve bu kardeşlerimizdir.Siyasetin yiğidi ise Türkiye’de tartışmasız Recep Tayyip Erdoğan’dır.

DEYNEK JOP GÖSTERENLERİN DÖNEMİ BİTTİ

Beş yılda bir seçimle gelenlere karşı,yok benim görevim şu ,yok benim konumum şu yok benim sıfatım şu deyip eskisi gibi değnek gösterenlerin eskisi gibi cop gösterenlerin dönemi bitti.Burası er meydanı burası Aybastı meydanı sizin seçtikleriniz sizin haklarınızı sonuna kadar koruyacak.Üzüntüm şu siyasetin içinden gelenlerin bu davranışı hoş görmemesi lazım.Siyasetle gelenlerin bu tür nezaketsizlikleri hoş görmemesi lazım.Hoş görenler varsa öncelikle bu yüce Millet ve inanıyorum ki bu adalet siyasetin adaleti gereğinde yapacaktır.Ben bu meydanlarda çok konuştum.Hatırlıyor musunuz Erkan Mumcu Kültür Turizm bakanıydı ben buralarda dolaşırken bir şeyler söylendi o konuşmanın sonunda kürsüye çıktım aynen şunu söyledim.

BAŞKALARININ GÖREVİNE GÜVENEREK SİYASETÇİYE DAYILIK YAPMAYACAKSIN

Dedim ki meydan burası burası meydan sandık sandık.  Fil ancının sıfatıyla  filancının görevine güvenerek siyasetçiye dayılık yapmayacaksın. Bu millet siyasetçiye dayılık yapanların hesabını en iyi şekilde bilir.O yüzden burada bir olacağız beraber olacağız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!