Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Eylül 2019 Cumartesi

Kaymakam Ahmet Turan Erdem Ulubey’e veda etti

Kaymakam Ahmet Turan Erdem Ulubey’e veda etti.

28 Ekim 2017 Cumartesi, 10:38

Kaymakam Ahmet Turan Erdem Ulubey’e veda etti

Ulubey Kaymakamına veda yemeği

Yurt dışında görev yapacak olan Ulubey Kaymakamı Ahmet Turan Erdem için   veda yemeği düzenlendi. Yemeğe yoğun bir katılım oldu.

Ulubey Hanedan Restoranda düzenlenen yemeğe , Ulubey Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çuhadar ,İlçe Jandarma komutanı Kıdemli Başçavuş Kazım Doğan, Astsubay Kıdemli Çavuş Ali Tok, Ulubey İlçe Emniyet Amiri İbrahim Katılmış, Eski Ulubey İlçe Emniyet Amiri şimdiki Ordu Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Mehmet Ali Garip, Gaziler ve şehit aileleri, İlçe Müftüsü Hüseyin İspiroğlu, Ulubey Nüfus Müdürü Nuray Bilgi,PTT Müdürü Zeki Atlı,İlçe Milli Eğitim Müdürü Akın Aydın Ordu Savunma Silah Sanayi (ORSAV) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demirel ,Ulubey Mahalle Muhtarları,Ulubey Ziraat Odası Başkanı Akif Atlı, Dr. Benhür Tiken, Kaymakamlık çalışanları,Daire Amirleri, siyasi parti temsilcileri,sivil toplum örgütleri ve esnaflar katıldı

“Bana güzel bir ortam sundunuz”

Ulubey Kaymakamı Ahmet Turan Erdem veda konuşmasında, makamı devretme vakti geldiğini söyleyerek: “Bizler kaymakam olarak bir çok yerde konuşmalar yapıyoruz. Bu konuşmalarda belki zor olanı belki en samimi olanı belki en içten olanı belki en duygu yüklü olanı veda konuşmaları olmuştur. Çünkü mülki idare amirleri devlet tarafında bir yere gönderilirken orayı sahiplenmek üzere gönderilirler nasıl ki bir baba evladını evini sahiplenirse bir kaymakamda aynen öyledir. Sahiplendiğimiz yerdeki dostlarımıza arkadaşlarımıza, kardeşlerimize son kez hitap edilen veda konuşması zordur, samimidir, içtendir duygu ve mana yüklüdür. Bu kürsüden yaklaşık sizlere çoğu kez hitap ettim. Artık bu makamı kürsüyü devretme zamanı geldi. Makamlar mevkiler yerinde sabit durur ama sahibi devamlı değişir.  Baki kalan hoş bir seda bırakmaktır bende ümit ediyorum ki, inanıyorum ki sizlere hoş bir seda bırakmışımdır. Değerli dostlar bana Ulubey’de güzel hoş bir ortam sunduğunuzdan dolayı Ulubey’in benim gönlümde kalbimde devamlı müstesna bir yeri olacağını, nereye gidersek gidelim nerde olursak olalım Ulubeyli bir kardeşinizin olacağını özellikle altını çizerek belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!