Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Ekim 2020 Salı

Bayan Yavuz, Huzurevi Sakinlerini Sevindirdi

Bayan Yavuz, Huzurevi Sakinlerini Sevindirdi

28 Ekim 2017 Cumartesi, 20:26

Bayan Yavuz, Huzurevi Sakinlerini Sevindirdi
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Ahmet Cemal Mağden Huzurevi sakinleri ile düzenlenen etkinlikte biraraya geldi.
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un öncülüğünde, Huzurevi salonunda düzenlenen programa İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer’in eşi Ümran Başer, Vali Yardımcısı Ekrem Yaman’ın eşi Emine Yaman, Vali Yardımcısı Perşembe Kaymakamı Ahmet Arık’ın eşi Çiğdem Arık, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in eşi Arzu Güney, valilik birim müdürlerinin eşleri ile kamu kurum ve kuruluşların müdürlerinin eşleri ve Huzurevi sakinleri katıldı.
Kendi elleri ile hazırladıkları ev yemeklerini Huzurevi sakinleri ile paylaşan Selda Yavuz ve protokol eşleri, onlarla hem uzun uzun sohbet etme imkanı buldular, hem de çeşitli hediyeler verdiler.
“Benim Altın Kızlarım” diye hitap eden ve onların ellerini bırakmayarak, sevgisini yürekten hissettiren Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, fırsat bulduğu her anında Huzurevi sakinleri ile biraraya gelmeye gayret ediyor.
Huzurevi sakinlerinin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla böyle bir program düzenlediğini ve diğer protokol eşlerinin de destek verdiğini söyleyen Bayan Yavuz, ”Yaşlılarımız, kendi köşelerine çekilip, yalnızlığı tercih etmesinler istiyoruz. Bu nedenle keyifli aktivitelerin düzenlenmesi noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu tür ziyaretleri sık sık yaparak, yaşlılarımızı mutlu etmek önemli hedefimiz. Hep birlikte hizmet için sizlerin yanındayız. Sık sık ziyaretinize geleceğiz” dedi.
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz daha sonra Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’nde kalan özel bakım yaşlılarını da ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Kimi zaman duygulu anların yaşandığı ziyarette, Bayan Yavuz yaşamın sevgiyle anlam kazandığı mesajını birkez daha gösterdi.
Bayan Yavuz, Huzurevindeki el sanatları atölyesini de gezerek, birbirinden güzel ürünler yapan Huzurevi sakinlerinin çalışmalarını yakından inceledi ve Huzurevi Müdürü Ümit Bayramiç’ten detaylı bilgi aldı.
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un öncülüğünde düzenlenen programdan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek, duydukları memnuniyeti dile getiren Huzurevi sakinleri, ”Bizleri yaptığı ziyaretlerle onurlandıran, sık sık buraya gelerek halimizi, hatırımızı soran Sayın Valimizin eşi Selda Yavuz hanımefendi başta olmak üzere, bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Huzurevi personeline de teşekkür ederek, “Çalışmalarınızda istekli ve şefkatli olduğunuzu görüyorum. Çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!