Karadeniz Bayrak
Son Dakika
16 Ocak 2019 Çarşamba

Hasan Çebi basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu

Hasan Çebi basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu

05 Ocak 2018 Cuma, 22:23

Hasan Çebi basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu

Çebi Fındık Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çebi ve Plaza Cafe & Restaurant ortaklarından Serdar Seymen Çebi, 6 Ocak 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan açılış öncesinde basın mensuplarıyla yeni yılın ilk kahvaltısında buluştu.

Fındık sektöründe Ordu’nun önde gelen şirketlerinden olan Çebi, Plaza Cafe & Restaurant ile fark yaratırken, Cumartesi günü yapılacak açılış öncesinde Ordu’daki yerel basınla bir araya geldi.

“Sağlıklı gıdaya ulaşabilirler”

Çebi Fındık Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çebi, hem Atos çalışanlarına hem de dışarıdan gelenlere hizmet verdiklerini aktararak; “Güzel bir kahvaltıda beraber olduğumuz için ve ilk buluşmamızı basınla yaptığımız için gerçekten mutlu olduk. Şuanda yaklaşık bin kişinin çalıştığı, istihdam ettiği bir binanın içindeyiz ve bu çalışanlara yönelik olarak da bizler ne yapabiliriz dedik. Onların en önemli ihtiyacı olan yiyecek ve düzgün sağlıklı gıda anlamında hizmet verebilecek bir restoran ve cafeyi hizmete açtık. Yaklaşık 2-3 aydır Atos’a hizmet veren müessesemiz aynı zamanda dışarıdan gelen misafirlerimiz içinde oturabileceği, insanların aileleriyle gelip günün her saatinde sağlıklı gıdaya ulaşabileceği, dinlenebileceği bir mekan olsun istedik. Bu vesileyle de kısmetse Cumartesi günü bir açılışımız olacak. Herkesi açılışa davet ediyorum.” dedi.

“Tamamen doğal”

Plaza Cafe & Restaurant ortaklarından Serdar Seymen Çebi, açılışa herkesi beklediklerini söyleyerek; “2 aydan bu yana mekanımızı dışarıdaki müşterilere açtık. Çebi Plaza Cafe & Restaurantın açılışını Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleştireceğiz. Mekanımızı ancak organize edebildik. Bundan sonra da devamlı restoranımız hem Atos binasına hizmet verip hem dışarıdan gelen müşterimize hizmet vermeye devam edecek. Ürünlerimiz tamamıyla doğal ürünlerden oluşmakta, yemeklerimiz doğal. Özellikle yemeği servisimiz çok rağbet görmekte. Hafta içleri ve Cumartesi günleri olmak üzere, bunun dışında avangart yönümüz olsun, kahvaltı menümüz olsun, tatlı menülerimiz olsun hepsi mevcut durumda bulunmaktadır. Herkesi açılışımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

 

“Böyle bir mekana ihtiyaç vardı”

19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen ise; “Çebi ailesi ile buluştuk. Çebi ailesi, Ordu’ya önemli bir bina kazandırdılar. Bina, yaşayan bir bina oldu. Bugün özel sektör içerisinde Ordu’da belki de Karadeniz de en fazla işçi çalıştıran, personelin çalıştığı bir kurum. Öncelikle aileyi bu önemli hizmetten dolayı kutluyoruz. Şehir merkezinde güzel manzaralı ve geniş bir mekana da ihtiyaç vardı. Dolayısıyla bunu da iyi düşünmüşler. Bizlerde teşekkür ediyoruz. Müessesenin ilimize ve aileye hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çebi Plaza Cafe & Restaurantın açılışının 6 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleştirileceği belirtildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!