Karadeniz Bayrak
Son Dakika
16 Ocak 2019 Çarşamba

Çebi Plaza Cafe & Restaurant açıldı

Çebi Plaza Cafe & Restaurant açıldı

09 Ocak 2018 Salı, 01:18

Çebi Plaza Cafe & Restaurant açıldı

ATOS Çağrı Merkezi’nde çalışanların yanı sıra Ordu halkına doğal yemek ve içecek imkanı sunan Plaza Cafe & Restaurant, nezih ortamıyla halka hitap ediyor.

Çebi Plaza Cafe & Restaurant’ın açılışında Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh,PTT Baş Müdürü Şinasi Duman,Ordu Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Genç, Ordu Ticaret Odası Meclis Başkanı Ufuk  Ünal,Av Kenan Çebi,Eski Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın, Çebi ailesi, Ordulu iş adamları ve davetliler katıldı

 

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu için önemli bir mekanın açılışını gerçekleştirdiklerini aktararak; “Hayırlı kazançlar diliyorum. Bulunduğu konum çok güzel. Şehrin iki tarafına da hitap ediyor. Stadyum yıkılıp meydana dönüştürüldükten sonra buranın değeri daha fazla anlaşılacak. Çebi ailesine ve şehrimize hayırlı olsun.” dedi. “Katkı sunar” Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh , “Bu işyerinin Ordu’nun ve Ordulunun hayatına çok önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak bu katkıyı sağladıkları için Çebi ailesine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Burası hem iş sahiplerine hem de işçilere ekonomik katkı sunmakta. İşsizlik oranının azalmasına da katkısı var” diye konuştu. “Ailece vakit geçirilebilecek bir mekan”

Çebi Fındık Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çebi, yiyecek ve düzgün sağlıklı gıda anlamında hizmet verebilecek bir restoran ve cafeyi hizmete açtıklarını söyleyerek, “Yaklaşık 2-3 aydır Atos’a hizmet veren müessesemiz aynı zamanda dışarıdan gelen misafirlerimiz içinde oturabileceği, insanların aileleriyle gelip günün her saatinde sağlıklı gıdaya ulaşabileceği, dinlenebileceği bir mekan olsun istedik.” ifadelerini kullandı.

Plaza Cafe & Restaurant ortaklarından Serdar Seymen Çebi ise mekanlarında sadece doğal ürünlerin yer aldığını belirterek, hem Atos binasına hizmet verip hem dışarıdan gelen müşterilerine hizmet vermeye devam edeceklerini dile getirdi.Karadeniz Bayrak/Ahmet Bayrak/Ordu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!