Karadeniz Bayrak
Son Dakika
15 Ocak 2019 Salı

Mehmet Kaya tek aday olarak seçime gidiyor

Mehmet Kaya tek aday olarak seçime gidiyor

11 Ocak 2018 Perşembe, 11:51

Mehmet Kaya tek aday olarak seçime gidiyor

12 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Ordu Lokantacılar ve Aşçılar Odası seçimleri öncesinde iki dönemdir başkan olan Mehmet Kaya tek liste olarak genel kurula girmeye hazırlanıyor. Kaya, geride kalan iki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de esnafları en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Ordu Lokantacılar ve Aşçılar Odası’yla alakalı yararlı işler yaptıklarını belirten Kaya, kurumlarla temaslarının iyi olduğunu ve hiç bir kuruma borçlarının olmadığını dile getirdi.

Seçime yine tek liste girmesi beklenen Başkan Kaya; “12 Ocak Cuma günü Ordu Lokantacılar ve Aşçılar Odasının seçimlerini yapacağız. Tek liste var, o biz kendimiz sadece biz adayız, başka adayımız yok. Burada bütün esnafımızı, lokantacı esnafımızı , üyemizi , dostlarımızı, arkadaşlarımızı davet ediyorum. Genel kurula bekliyorum, toplantımıza ve genel kurulumuza federasyon başkanımız da katılacaktır. Güzel bir seçim yapmayı düşünüyoruz. Tüm arkadaşlarımızı yönetim kurulu ile beraber, esnaflarımı bekliyoruz. Seçimimizi TESK Otel’de yapacağız.  12 Ocak 2018 Cuma günü saat 10.00’da TESK Otel’e herkesi davet ediyorum” dedi.

Üç dönemden bu yana karşısına hiç başkan adayı çıkmadığını Mehmet Kaya; “Başkanlık için hiç aday çıkmadı. Biz esnaflarımıza bu konuda teşekkür ediyoruz. Yaptığımız hizmetler belli, güzel hizmetler yapıyoruz. İyi temsil ediyoruz odamızı, kurumlar arasında da iyi temsil ediyoruz. Arkadaşlarımızla beraber Ankara’da federasyonda, konfederasyonda en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Her çağırılan yere gittik, her toplantıya gittik, bütün resmi kurumların bayramlarda bayramlaşmalarına, davetlerine icabet ettik. Esnafımızla da ilgili, elimizden geldiği kadar esnafımızın yararına Ankara’da çıkarmak istediğimiz kanunların KOSKEP ile ilgili konularda esnaflarımızı yararlandırdık. KOSKEP kredilerinden, SGK primlerinin düşürülmesiyle ilgili burada görüşmelerimiz oldu. Oda üye sayımızı artırdık. Odamızla alakalı güzel gelişmeler oldu. Sekreterimiz yoktu. Bir tane sekreterle çalışıyoruz. Odamızın hiçbir resmi kuruma borcu yoktur. Kendi kendine yetebilen bir odayız.” şeklinde konuştu.

Herkesi genel kurula oy kullanmaya davet eden Başkan Kaya; “Bu bizim üçüncü dönemimiz olacak. Başkan olarak bir dönem daha devam etmeyi istiyoruz. Ordu Lokantacılar ve Aşçılar Odası seçimi, 4 senede yapılan bir seçim var. Aday yok diye gelmemezlik yapmasınlar. Bizi yalnız bırakmasınlar. Gelip oylarını kullansınlar. Bize verdikleri güvene layık olmaya çalışacağız. Lokantalarımızı  yine bu süreçte en güzel şekilde temsil etmeye çalışacağız. En iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.Karadeniz Bayrak

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!