Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

PERŞEMBE’DEKİ CİNAYET ZANLISI YAKALANDI!

PERŞEMBE’DEKİ CİNAYET ZANLISI YAKALANDI! 

08 Şubat 2018 Perşembe, 02:52

PERŞEMBE’DEKİ CİNAYET ZANLISI YAKALANDI!
Bir hafta önce Perşembe ilçesi Soğukpınar Mahallesi’nde işlenen cinayetin zanlısı olarak aranan Rüstem Kılıç (40) jandarma ekiplerinin yaptığı başarılı operasyon ile yakalandı.

Rüstem Kılıç ifadesi alınmadan önce sağlık raporu için gece saat 02.00 sıralarında geniş güvenlik önlemleri altında Ordu Devlet Hastanesine getirildi.Güvenlik önlemi olarak Rüstem Kılıç’a çelik yelek giydirildiği öğrenilirken oldukça sakin hareketleriyle dikkat çekti.Rüstem kılıç sağlık raporu alındıktan sonra ifadesi alınmak üzere Perşembe İlçe jandarma komutanlığına götürüldü.

Kan donduran cinayet, Ordu’nun Perşembe ilçesinde 1 Şubat’ta meydana gelmişti.Rüstem Kılıç yeğeni Bahar Kılıç’ı tüfekle vurduktan sonra bıçakla ağır yaralamış,Bahar Kılıç’ın oğlu 11 yaşındaki Ömer Kılıç’ı ise boğazını keserek katletmişti.Bahar Kılıç’ın 14 yaşındaki kızı E.K. yi kaçırmıştı.Küçük kız ormanlık alanda Rüstem Kılıç’ın kayarak düşmesinden yararlanarak kaçarak kurtulmuştu.

Soğukpınar Mahallesi’nde arama çalışmalarını sürdürürken Jandarma ekipleri dün akşam tek başına yaşayan birinin evinin kapısını çalarak yiyecek isteyen Rüstem Kılıç’ın son görüldüğü bölgede arama çalışmalarını sürdürürken gece saat:23:00 sıralarında yaptığı operasyonla kıskıvrak yakaladı.

Öte yandan amcası tarafından av tüfeğiyle ve bıçak darbeleriyle ağır yaralanmasının ardından sevk edildiği Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi’nde ameliyat edilen biri 10 aylık üç çocuk annesi 35 yaşındaki Bahar Kılıç, yoğun bakımda tutuluyor ve hayati tehlikesi devam ediyor.

ORDU -KARADENİZ BAYRAK GAZETESİ-08.02.2018/Saat:03:20

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!