Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Mart 2019 Perşembe

OTSO’DA SERVET ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

OTSO’DA SERVET ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

12 Nisan 2018 Perşembe, 06:42

OTSO’DA SERVET ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanlığı seçimlerini Servet Şahin kazanarak güven tazeledi.

Cumartesi günü yapılan komite seçimlerinden sonra 54 üye başkanı belirlemek için oy kullandı. Seçimlerde mevcut Başkan Servet Şahin ile Mehmet Albayrak yarıştı.

Servet şahin 28 oy alarak tekrar başkan seçilirken, Mehmet Albayrak 23 oy aldı. 3 oyda geçersiz sayıldı.

Servet Şahin’in yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor;

Aytekin Genç, Bilal Azaklı, Hüseyin Avni Kalafat, Hamdi Şensoy, Halil Çetinkaya, İbrahim Nasuhbeyoğlu, Mutlu Çetin, Mustafa Şahin, Nevzat Yavuz, Şenol Kır.

TOBB delegesi

Zübeyde Çelebi, Şenel Öztürk, Yücel Genç, Adnan Ateşoğlu, Bekir Ergen, Yüksel Aksu

Seçimden sonra konuşan Başkan Servet Şahin; “Güzel bir seçim dönemini geride bıraktık. Seçim süresince, seçim stresi ile üzdüğüm, kırdığım kim varsa özür dilerim. Seçim süresince bir çok sıkıntılar yaşadık fakat azimle çalışarak seçimi kazanmayı bildik. Beni destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Servet Şahin; “Benim ve yönetimimin yatıkları yapacaklarının teminatıdır. Benim dönemimde kazandırılan projelere yeni dönemde de devem edilecektir. Ordu’ya mutlaka ekonomik anlamda katkılar sunmaya devam edeceğiz.” diyerek yeni dönemde de başarıya koşacaklarını vurguladı.

Son olarak Başkan Şahin; “Seçim süresince karşıma çıkan adaylar oldu bir çok adayın çıktığı bu kulvarda ekibimle başarmayı bildik. Ancak bugünkü seçimde karşıma çıkan Mehmet Albayrak’a ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sandık başına geldiğinde başarılar dilerken, çıktığında da tebrik etti ve bana sarıldı. Odada bir seçim havasından çok aile ortamı vardı ve sanki rakip yokmuş gibi davranıldı. Keşke tüm adaylar böyle olsa” diyerek sözlerini tamamladı.

Ordu-Karadeniz Bayrak/Ahmet Bayrak

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!