Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Şubat 2019 Perşembe

Aslı Koçak Madalyaya İnanıyor

Aslı Koçak Madalyaya İnanıyor

23 Nisan 2018 Pazartesi, 19:17

Aslı Koçak Madalyaya İnanıyor

25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina şehrinde organize edilen Avrupa Başkanlık Kupası’na Türkiye Milli Takımı ile katılacak olan Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Aslı Koçak, büyük bayanlar 49 kg.da madalya için mücadele edecek.

Daha önce ümitler ve büyüklerde büyük başarılar yakalayan Aslı Koçak, Yunanistan’ın Atina şehrinde yapılacak olan Avrupa Başkanlık Kupası’nda da madalya kazanmak istiyor.

“Başarılı olacağına inanıyorum”

Teknik Direktör Halil Öziş, “Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcumuz Aslı Koçak, 49 kg.da mücadele edecek. Daha önce İstanbul’da düzenlenen Turkish Open Şampiyonası’nda 49 kg. da 2’nci olarak gümüş madalya kazanan Aslı Koçak, bu performansıyla Milli Takıma yükselmişti. İstanbul’daki bu derecesinden dolayı Avrupa Başkanlık Kupası’na da katılma hakkı kazanmıştı. Sporcumuzun bu yıl düzenlenen şampiyonalarda elde ettiği sonuçlarla kulübümüz büyük başarılar elde etti. Aslı Koçak’tan Avrupa Başkanlık Kupası’nda başarı bekliyorum. Kulübümüzü, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!