Karadeniz Bayrak
Son Dakika
22 Ocak 2022 Cumartesi

      Ulubey Kaymakamı’ndan veda!

Ulubey Kaymakamı’ndan veda!

02 Temmuz 2018 Pazartesi, 23:46

Ulubey Kaymakamı’ndan veda!

9 Kasım 2017 tarihinde Ulubey Kaymakam vekili olarak göreve başlayan 105. Dönem Kaymakam Adayı Anıl Alkal, Bakanlık Merkez Stajı (Dil Kursu) çerçevesinde yabancı dil eğitimine tabii tutulacağından dolayı görevinden ayrıldı. Alkal için  veda yemeği düzenlendi.. “İlk göz ağrım”

Kaymakam Anıl Alkal; “Ulubey Kaymakamı olarak 8 ay görev yaptım. Çeşitli faaliyetlerde bulunduk, burası benim ilk göz ağrım, benim için uzun süre görev yaptığım tek ilçe. Böyle bir organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür derim. Beni çok duygulandırdı. Ulubey’in her zaman bende ayrı bir yeri olacak. Beni hemşehrisi olarak kabul eden Ulubeylilere canı gönülden teşekkür ederim.” dedi. Öte yandan Anıl Alkal’ın ayrılmasıyla boş kalan Ulubey Kaymakamlığı görevine bir süre vekalet edecek olan Kabadüz Kaymakamı Mustafa Uğur Özerden bugün görevine başladı.

Kaymakam Vekilimiz Anıl ALKAL 1992 Adana doğumludur. Lise öğrenimini İstanbul (Erkek) Lisesi’nde tamamlayan Anıl ALKAL 2011 yılında kazanmış olduğu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 yılında mezun oldu. 2017 yılında açılan Kaymakamlık adaylığı sınavını kazanarak Bilecik Kaymakam adayı olarak göreve başladı.

Sırasıyla Nevşehir/Ürgüp ve Samsun/Tekkeköy’de kaymakam refikliği görevini yürüttükten sonra 07.11.2017 tarihli Bakanlık Makamı onayı ile Ordu/Ulubey ilçesi kaymakam vekilliğine atandı ve 09.11.2017 tarihinde görevine başladı. Sayın Anıl ALKAL, iyi derece İngilizce ve orta derece Almanca bilmektedir

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!