Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

AVUSTRALYA  BÜYÜKELÇİSİ MARC INNES BROWN ORDU’DA

BAŞKAN  TEKİNTAŞ, “ AVUSTRALYALI KARDEŞLERİMİZİ KENTİMİZDE MİSAFİR ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ”

25 Eylül 2018 Salı, 09:08

AVUSTRALYA  BÜYÜKELÇİSİ MARC INNES BROWN ORDU’DA

Avustralya Ankara Büyükelçisi Marc Innes Brown Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN  TEKİNTAŞ, “ AVUSTRALYALI KARDEŞLERİMİZİ KENTİMİZDE MİSAFİR ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ”

Büyükşehir Belediyesi Başkan  Engin Tekintaş, Avustralya Ankara Büyükelçisi  Marc Innes Brown’u ağırlamaktan mutluluk duyduklarını  belirterek, “Halka hizmet etmenin bilinci ile  göreve başladığımız bu süreçte Sayın Büyükelçiyi kentimizde ağırlamaktan onur duyuyor ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum.  Seyahat uzaklığı olsa da  Avustralyalı kardeşlerimizi kentimizde misafir etmekten mutlu oluruz. Ordu özel alanlara sahip, yazın  ve kışın farklı güzellikleri olan, mavi ve yeşilin iç içe geçtiği bir kent ve bu güzel şehirde  kıymetli dostlarımızı her zaman ağırlamak isteriz” dedi.

BÜYÜKELÇİ  BROWN, “ORDU’DA ÇOK GÜZEL GÜNLER GEÇİRDİM”

Türk-Avusturalyalı toplumun üyeleriyle Çambaşı yaylası Ertaş Alabalık çiftliğinde bir araya gelen Büyükelçi yaylanın güzelliklerine hayran kaldığını belirtti.

Avustralya Ankara Büyükelçisi Marc Innes Brown, Başkan Tekintaş’ı yeni görevinden dolayı tebrik ederek, “ Orduda çok güzel günler geçirdim. Yaylaya gittik ve Türk -Avustralyalı toplumun üyeleri  ile  bir araya geldik. Ordu çok güzel bir yer ve burada bulunmaktan, yeni insanlarla tanışmaktan büyük mutluluk duydum” şeklinde konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!