PERSONELE VAR, VATANDAŞA YOK

PERSONELE VAR, VATANDAŞA YOK

10 Ekim 2018 Çarşamba, 15:09

PERSONELE VAR, VATANDAŞA YOK

Ordu Devlet Hastanesi’nde 3 tane personel otoparkı olmasına karşın psikiyatri polikliniklerinin arka tarafında kalan ve vatandaşlar tarafından kullanılan otoparkın da hastane personelinin hizmetine sunulduğu öne sürüldü.

Ordu Devlet Hastanesi’nde mevcut durumda 3 tane personel otoparkı olmasına rağmen edinilen bilgilere göre yeni bir vatandaş otoparkının daha kapatılarak personel otoparkı yapıldığı öğrenildi.

Hastane Bilgi Yönetim Sistemi’nin başka bir firma tarafından yapılması yüzünden röntgen ve tahlil sonuçlarına ulaşamayan vatandaşlar, Ordu Devlet Hastanesi’nde bu kez de otopark sıkıntısı yaşıyor. Vatandaşlar için mevcut 2 tane otoparkın yetersiz kalması nedeni ile hastaneye gelen vatandaşlar aracını park etmeye yer bulamazken, son edinilen bilgiye göre ise yetkililer tarafından Ordu Devlet Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınları için bulunan otoparkın personel otoparkına çevrilmesi için çalışmaların sürdüğü kaydedildi.

Hali hazırda Ordu Devlet Hastanesi’nde vatandaşların kullandığı 2 tane otopark varken, psikiyatri polikliniklerinin arka tarafında kalan otoparkın da personelin hizmetine sunulmasıyla birlikte hasta ve hasta yakınları için otopark sayısı 1’e düştü. Ordu Devlet Hastanesi otoparklarında normal zamanlarda araç park etmeye yer bulamadıklarını söyleyen vatandaşlar ise; ‘biz araçlarımızı nereye park edeceğiz’ diyerek tepkisini dile getirdi. Öte yandan hastane personeline de otoparkın ücretli  olduğu iddia edildi.KARADENİZ BAYRAK/AHMET BAYRAK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!