Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

ORDEF’DEN ORDU’DA TEŞEKKÜR KAHVALTISI

ORDEF’DEN ORDU’DA TEŞEKKÜR KAHVALTISI

25 Ekim 2018 Perşembe, 08:03

ORDEF’DEN ORDU’DA TEŞEKKÜR  KAHVALTISI

ORDEF tarafından teşekkür ve istişare amacıyla düzenlenen kahvaltı programına, Vali Seddar Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili  Dr. Şenel Yediyıldız, Büyükşehir  Belediye  Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu  Belediye Başkanı Celal Tezcan, OTSO Meclis Başkanı Levent Yıldırım, ORDEF Genel Başkanı Celalettin Dervişoğlu,ORDEF Sekreteri Sezer Turan ilçe belediye başkanları ile dernek yöneticileri katıldı.

Vali Yavuz; “Birlikte Yönetim Anlayışını Özümseyip, Hayat Biçimi Haline Getirmeliyiz”

Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) tarafından teşekkür ve istişare amacıyla düzenlenen  kahvaltı programında bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, “Birlikte yönetim anlayışını özümseyebilir, bunu bir hayat biçimi haline getirebilirsek, hızla gelişir ve kalkınırız. ‘Ben’ demekten çok, ‘biz’ diyebilmeyi, ‘birlikte başardık’ diyebilmeyi, başarıyı sahiplendiğimiz gibi başarısızlığı da sahiplenebilirsek, doğru bir yol belirlemiş oluruz.

Milletvekili Yediyıldız; “Ordu’nun Medeniyetinin İstanbul’da Yaşaması Lazım”

AK Parti Ordu   Milletvekili Dr.Şenel Yediyıldız da yaptığı konuşmada, ”İstanbul’da Ordulu sayısı oldukça fazla. Orduluların gittikleri yere medeniyetlerini götürmeleri lazım. Ordu’nun medeniyetinin İstanbul’da yaşaması lazım. Sivil toplum örgütlerimiz İstanbul’da bu gayretlerini, bu hedeflerini yürütmektedir. ORDEF de Orduluları senede bir kez bir araya getirerek, İstanbul’da Orduluların birlik ve beraberliğini gösteren Ordu Günü faaliyeti yapmaktadır. Örf ve adetlerin devam etmesi önemlidir. Toplumu ayakta tutan örf ve adetlerdir. Bunları devam ettirmek lazım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tekintaş; “Her Yıl Değişen Konsepte Tanıtım Günleri Yapılmalı”

Ordu Büyükşehir  Belediye  Başkanı Engin Tekintaş ise konuşmasında, her geçen gün daha iyiye gitmesini arzu ettiğimiz ve bu yıl 8.’si gerçekleşen Ordu Günlerinin 4 günlük formatta nereye gittiğini görebilmek amacıyla düzenlenen kahvaltı programında bulunyoruz. ORDEF  4 günlük Ordu günlerinin ardından yeni programın çalışmasını yürütmesi gerekiyor. Değerlendirme ve eksiklikler gözden geçirilmeli. Hedef kitle turizm ise Ordu’yu tanıtmak ise tanıtımları başka illerde yaygınlaşması gerekiyor” diye konuştu.

ORDEF Başkanı Dervişoğlu; “İstanbul’u Düğün Havasına Çevirdik”

ORDEF Genel Başkanı Celalettin Dervişoğlu ise programda yaptığı konuşmada, “Ordu Dernekler Federasyonu olarak doğduğumuz şehir olan Ordu’da kahvaltı programı düzenlemek istedik. Sizlerle birlikte   Valiliğimizin himayesinde 19 İlçemiz, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte 10 gün önce   İstanbul’da Ordu Günleri düzenledik. Yoğun bir katılım oldu. Bizleri yalnız bırakmadınız. İstanbul’u düğün havasına  çevirdik. Ordu’muza katma değer katacak işadamlarımızla  istihdam sağlayacak güzel bir Ordu noktasında bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!