Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Temmuz 2019 Salı

Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu’da yapılacak

Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu’da yapılacak

07 Kasım 2018 Çarşamba, 05:27

Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu’da yapılacak

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın Ordu’da yapılacağını söyledi.

Erişen, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte cemiyet binasında düzenlediği basın toplantısında, Ordu’nun önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını söyledi.

2013 yılının kasım ayında kuruluş imzaları atılan ve dünyanın en büyük basın örgütü olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın Ordu’da yapılacağını ifade eden Erişen, Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu Belediyesi ve kentteki diğer sivil toplum kuruluşları ile ev sahibi yapacak olmanın mutluluğu ve gurur içerisinde olduklarını dile getirdi.

8-11 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek etkinliğe 81 ilden gazeteciler cemiyet başkanları, Medya-İş, Spor Yazarlar Derneği üyeleri ile bir bölümün eşlerinin Ordu’da buluşacağını kaydeden Erişen, yaklaşık 150 kişilik bir heyeti Ordu’da misafir edeceklerini kaydetti.

Erişen, toplantıda Türk basını ve yerel basının sorunlarının ele alınacağını aktararak, bunun yanı sıra dört gün boyunca farklı etkinliklerin de düzenleneceği bilgisini verdi.

Gelen konukların kenttin tarihi ve turistin mekanları gezme imkanı bulacaklarını söyleyen Erişen, etkinliğin Ordu’nun tanıtımına son derece etkisinin olacağının da altını çizdi.

Erişen, etkinliğin üçüncü günüde basın ödüllerinin de dağıtılacağı gala gecesi düzenleneceği bilgisini vererek, programlara tüm gazetecilerin davetli olduğunu sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!