Karadeniz Bayrak
Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

  GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

15 Kasım 2018 Perşembe, 18:29

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adayı Mustafa Hamarat, Mesudiye, Gölköy, Gürgentepe, Ulubey ve Kabadüz ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Aşk ile çalışan yorulmazmış düsturu ile hareket ettiklerini söyleyen Hamarat, “Rabbim nasip ederse elimizin taşın altına koyuyoruz. Cesaretimiz, aşkımız, heyecanımız bu zor işin üzerinden gelmeye yetecek güçtedir.”

HERKESİN DERDİNE ÇÖZÜM OLACAK BİR BELEDİYECİLİK

Hamarat, düşündüğü belediyeciliği şöyle anlattı: “Ordu’nun her sorununa dokunan, şehrini ve kırsalını birlikte değerlendiren, yaylasına, deresine, turizmine, eğitimine, tarımına, sanayisine yani her konusuna, kim nerede dertliyse o derdin çözümüne katkıda bulunabilecek bir gönül belediyeciliği yapmak için o heyecanla yola çıktık. Sizlerden aldığım cesaretle yola koyulduk. Kırılan gönülleri onararak, sadece derelerin üstüne değil, gönüllere de köprüler kurarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Gönül belediyeciliği yapacağız. Milletimizin hayallerini biliyoruz. Hayallerimiz aynı.”

KIRSALIN SORUNLARINI BİLEN BİRİYİM

Ordu’nun kırsal bir yerinde dünya’ya gelen, ilkokula 1 saatlik yoldan yürüyerek giden bir kardeşiniz olarak sorunların çözümünde belediyelerimizle birlikte hareket edeceğiz diyen Hamarat, “Kırsal bölgelerimizin şartlarını en iyi yaşayan biri olarak sizlerle dert ortaklığımız var. Amacımız Büyükşehir’in de desteğini katarak kırsal bölgelerimizde hayatı kolaylaştırmak ve ilçe belediyelerimize katkılarda bulunarak, destekler vererek, sorunlara kafa yorarak çözümler üretmektir. İlçe belediyelerimiz imkânları ile güzel hizmetler ortaya koyduğuna şahit olduk. Ama biz, Büyükşehir’in dokunuşları ile her ilçemizin kendi özellikleri ve üretimi ile markalaştırmak istiyoruz. Kendi değerlerimizi ortaya çıkartarak Turizm ile de buluşturmak istiyoruz.” diye konuştu. KARADENİZ BAYRAK/ORDU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!