Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Mayıs 2019 Cuma

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

20 Kasım 2018 Salı, 01:29

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Siyasetçi uzman ve bürokratlığı ile tanınan İş-Kur Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanı Aşkın Tören, görevinden istifa ederek AK Parti’den Altınordu Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Adaylık başvurusunu AK Parti Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu’ya teslim eden Aşkın Tören, adaylığını kamuoyuyla paylaşmak için Ordu Atatürk Kültür Merkezinde düzenledi. Tanıtım programında salonun tamamen dolması üzerine programa katılanlar konuşmaları salon dışından dinlemek durumunda kaldılar.

“Daha ileriye taşıyacağız”

Aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan İş-Kur Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanı Aşkın Tören, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mukaddes yükü taşıma gayretine ortak olmak için var gücüyle çalıştığını ifade ederek, “Ordu’muza yapılacak olan yatırımların, 2023 vizyonu ile harmanlanarak mümkün olacağına inanmış ve bu doğrultuda yola çıkmışmış bulunuyorum.” dedi. Şehirlerin insanın mutluluğu için olduğunu belirten Tören” Şehirlere ne kadar yol ve köprü yaparsınız yapınız önemli olan insanlarımızın gönlüne yaptığınız yol ve gönüllerine kurduğunuz köprülerdir” şeklinde konuştu.

Tarihi boyunca insan odaklı anlayış ile süregelmiş medeniyetin birer mensubu olarak, samimiyet ve hoşgörüyü kendisine ilke edinmiş, azmin ve emeğin sonucunda ortaya çıkacak berekete ve inayete, riayet etmiş bir toplum olarak, bugünümüzü ve yarınımızı, dünden daha ileriye taşımak için hep beraber el ele, birlikte başaracağız.” diye konuştu. Tören Uzun yıllar AK Parti Eski Tokat Milletvekilli Zeyid Aslan’ın danışmanlığını yapmıştı.KARADENİZ BAYRAK/AHMET BAYRAK/ORDU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!