Karadeniz Bayrak
Son Dakika
26 Nisan 2019 Cuma

HAMARAT: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYECİLİĞİNE ADAYIM

HAMARAT: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYECİLİĞİNE ADAYIM

22 Kasım 2018 Perşembe, 10:43

HAMARAT: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYECİLİĞİNE ADAYIM

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adayı Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olduğunu, ilçe belediyesine aday olmadığını söyledi.

Hamarat, 2013 yılında Ordu’nun Büyükşehir olmasında büyük emeklerinin olduğunu ifade ederek, “Büyükşehir için tüm ilimizi kapsayan büyük projelerimiz var. Bizim sevdamız geçici bir heves değil, doğup büyüdüğüm Yurdumun cennet köşesi Ordu ilimize ve tüm Ordulu hemşerilerimize hizmet aşkıdır. Tüm ilçelerimizi kapsayan Ordu Büyükşehir için projelerim olduğundan aday adayı oldum. Bunu da geçen hafta boyunca hemşerilerimize sundum. Ak Parti hizmet anlayışıyla 8 sene TBMM’de ilimizi temsil etmiş birisi olarak tüm ilçelerimize aynı yakınlıktayım. İlçe Belediyesi imkânları ile gerçekleştirilecek kadar küçük hiçbir çalışmam hiçbir projem yoktur. Sadece ilçelerimize büyükşehir olarak destek olma heyecanım vardır. Bu hizmet sevdamız yeni değildir. 2013 yılında Orduya büyükşehir müjdesini verirken de aynı heyecanı tüm Ordu’da ve gurbette yaşayan hemşerilerimizle yaşadık. Gurbetteki Ordulu hemşerilerimizin desteği ile büyükşehir Ordu olduk.”

CUMHURBAŞKANIMIZIN TAKDİRİ BAŞIMIN TACIDIR

Aday gösterilmemesi halinde hizmet etmeye devam edeceğini belirten Hamarat, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri başımızın tacıdır. Aday gösterilsem de gösterilmesem de Ordu ilimizin her köşesine eşit ve adil yaklaşım içinde olmaya ve tüm hemşerilerimize kardeşleri, dostları ve bir ak parti neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğim.”

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!