Karadeniz Bayrak
Son Dakika
03 Temmuz 2020 Cuma

Mehmet Hilmi Güler’e coşkulu karşılama

Mehmet Hilmi Güler’e coşkulu karşılama

08 Aralık 2018 Cumartesi, 04:49

Mehmet Hilmi Güler’e coşkulu karşılama
Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Enerji Tabii Kaynaklar eski Bakanı Mehmet Hilmi Güler, Ordu-Giresun Havalimanında gelişinde coşkuyla karşılandı.
Mehmet Hilmi Güler, Ordu Giresun Havalimanında yoğun bir kalabalık ve tezahüratlar eşliğinde seçim otobüsüne ulaştı. Yağmur yağmasına rağmen kendisini karşılayan vatandaşlara bir konuşma yapan Mehmet Hilmi Güler, “Bugünden itibaren Ordu’da bir sevgi hareketi başlatıyoruz” dedi.
Var olan sevgiyi büyütmeye geldiklerine dikkat çeken Güler, Projeler zaten bizim işimiz, onları zaten yapacağız. Ordu’yu bir yıldız şehir yapacağız inşallah. Ben yok, biz yok siz varsınız. Buradaki bütün hareket sizlere dönük olacak. Gençlere, hanımlara, dar gelirlilere ve hepimize birden hiçbir ayrılık olmadan sevgiyi büyütmeye geldik, sevdamızı büyütmeye geldik. Hayallerimizi gerçekleştirmek için geldik, Allah bizler mahcup etmesin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimizi iletiyoruz Beni sizlere sevgisiyle ve selamı ile gönderdi” diye konuştu.
Mehmet Hilmi Güler, Ordu’ya gelişinin ilk gününde vefa örneği göstererek Ordu’da 4 yıl Belediye Başkanlığı yapan dedesinin kabrini ziyaret etti. Ordu’nun 1869 yılında belediye olmasının ardından 9. belediye başkanı olan ve 18981902 yılları arasında yaptığı belediye başkanlığında Ordu’nun merkez ilçesi Altınordu’nun şehir düzenine geçilmesinin ilk mimarı olarak bilinen Süleyman Felek başta olmak üzere diğer vefat eden aile fertlerinin kabrini ziyaret etti.
Özel Umut Hastanesini ziyaret eden Güler, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı İdris Altunelle görüştükten sonra Hastanede tedavi gören Gazeteci Tuncer Engin’in sağlık durumu hakkında da bilgi aldı.
Çeşitli ziyaretlerde bulunan Güler,Bir Otelde Belediye Başkan Aday Adayları ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.KARADENİZ BAYRAK/AHMET BAYRAK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!