Karadeniz Bayrak
Son Dakika
14 Ağustos 2019 Çarşamba

       ORDU’DA RÜZGAR ÇATILARI UÇURDU

       ORDU’DA RÜZGAR ÇATILARI UÇURDU

17 Ocak 2019 Perşembe, 04:49

 

ORDU’DA RÜZGAR ÇATILARI UÇURDU

Ahmet BAYRAK/KARADENİZ BAYRAK

Ordu genelinde etkili olan şiddetli rüzgar hayatı olumsuz etkilerken, bazı evlerin ve kamu kurumlarının çatılar  ağaçların devrilmesi sonucu araçlar hasar gördü.

Ordu’da etkili olan ve gece saatlerinde etkisini arttıran rüzgar, bazı evlerin, kamu kurumlarının çatıları hasar görmesine ve ağaçların devrilmesine neden oldu. Şiddetli rüzgar nedeniyle, özellikle yüksek kesimlerde maddi zararlar meydana geldi.

Ordu’nun Altınordu İlçesi Yenimahalle kavşağında beş katlı bir binanın çatısı uçarak park halindeki otomobillerin olduğu yere düştü.Akyazı Mahallesinde Şehit Adem Çiçek Sokakta ise Kaymakamlık konutunun yanında ağaç devrilerek  park halindeki otomobilin üzerine düştü..Araçta maddi hasar meydana geldi.Zaferi Milli Mahallesi Işıkveren  Sokakta bir evin çatısı göreve giden polis ekiplerinin aracının önüne düştü.Kapanan yolu araçta bulunan sivil polis ekipleri kaldırdı.Ordu Fen lisesi önünde bulunan öğrenci kulübesinin üzerine ağaç düştü.Gülyalı divane mevkinde ise elektrik tellerinin üzerine düşen ağaçlar belediye ekiplerince kesildi. İlçelerde ise meydana gelen fırtınada maddi hasarların olduğu öğrenildi.

Emniyet görevlileri ve Büyükşehir Belediye ekipleri gece çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!