Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Ekim 2021 Pazar

Yazıcı’dan miting gibi tanıtım toplantısı

Yazıcıdan miting gibi tanıtım toplantısı

08 Şubat 2019 Cuma, 16:24

Yazıcıdan miting gibi tanıtım toplantısı

Karadeniz Bayrak/Ahmet Bayrak-Ordu-07.02.2019

CHP Gürgentepe Belediye Başkan adayı İsa Yazıcı’nın aday tanıtım toplantısı dün Gürgentepe Düğün Salonu’nda vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Aday tanıtım toplantısına CHP ilçe belediye başkan adayları, sivil toplum örgütleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Gürgentepe Belediye Başkan Adayı İsa Yazıcı, Gürgentepe’ nin anahtarının gerçek sahiplerine verileceğini, kentin yönetiminin Gürgentepeliler tarafından olacağını söyledi.

İsa Yazıcı, seçimi kazanacakları takdirde, hazırladıkları 10 büyük kalkınma projesi ile kenti, eko tarımın, eko turizmin ve kaliteli tohum ile yerli üretimin markalaştırılacağını belirterek, Gürgentepe’yi Türkiye’nin dört bir yanında tanıtacaklarını dile getirdi.

Yazıcı, yaklaşık 5 aydır ekibiyle sahalarda olduğunu, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin  ilçemiz ve ülkemiz adına yeni bir milat olacağını söyleyerek; “Rekor sayıda oyla seçimi almak istiyoruz. Oy veren, vermeyen tüm insanları kucaklayacağız. Birlik ve beraberlik duygusundan asla ödün vermeyeceğiz. Gürgentepe ilçemiz, tarihten bu yana çoklu kültürlerin bir arada yaşadığı, Alevisiyle, Sünnisiyle halkın kardeşçe nefes alabildiği, nadir kalan şehirlerimizden. Bu kardeşliğin daha da pekiştirerek, birlikte yan yana omuz omuza çalışarak, üretimde, turizmde, sanatta, eğitimde, sosyal alanda çıtayı çok daha yukarılara taşıyacağız! Benim şehrimin insanı zekidir, çalışkandır. Ben kentimin insanına güveniyorum. Bizler birlikte çok güzel işler yapacağız. Bu şehri, ayağa kaldıracağız. Gürgentepe’yi şahlandıracağız.” dedi.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!