Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Mayıs 2020 Pazar

AYNI YOL BİR CAN DAHA ALDI!

14 Mart 2019 Perşembe, 16:55

AYNI YOL BİR CAN DAHA ALDI!
Daha önce iki gencin canından olduğu Eyüplü Mahallesi yolunda, 52 AAY 90 plakalı otomobili kullanan Serkan Süme, virajı alamayarak Melet Irmağı’na uçarken, olay yerinde hayatını kaybetti.

Altınordu ilçesi Eyüplü Mahallesi’nde yoldan çıkan Serkan Süme idaresindeki 52 AAY 90 plakalı otomobil, 10 metre mesafeden Melet Irmağına uçtu. Süme hayatını kaybederken, araç saatler sonra ırmaktan kurtarıldı.
Olay, 13 Mart Çarşamba akşamı gerçekleşti. Eyüplü Mahallesi yolundan evine gitmekte olan Serkan Süme, birden direksiyonun hakimiyetini kaybetti ve aracıyla birlikte Melet ırmağına uçtu.
Dün sabah saatlerinde yoldan geçen bir vatandaşın aracın plakasını görünce dikkatini çekti. Hemen Jandarmaya haber verdi. Jandarma,afad,itfaiye ve polis su altı ekipleri ekipleri gün boyunca arama çalışmalarını sürdürdü. İlk önce sabah saatlerinde Serkan Süme’nin cansız bedenine ulaşıldı. Barajın sularının kesilmesi sonucu ırmağa giren arama kurtarma ekipleri yaklaşık 7 saat süren arama çalışmaları sonucunda Melet Irmağı’na düşen araç da çıkarıldı.
Öte yandan önceki yıllarda da hayatını kaybedenlerin olduğu Eyüplü Mahallesi’ndeki vatandaşlar, yola uyarıcı levha koyulmasını istedi.
Daha fazla can yanmasın diyen vatandaşlar, son 3 yılda burada 3 gencimiz hayatını kaybetti. Burada viraj keskin olduğu için virajı alamayan araçlar nehre uçuyor. Artık yetkililerin bu duruma bir çözüm bulması gerekiyor.” dediler.
/Ahmet Bayrak

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!