Karadeniz Bayrak
Son Dakika
01 Nisan 2020 Çarşamba

“ALTINORDUYU HEP BİRLİKTE MARKA KENT YAPACAĞIZ”

“ALTINORDUYU HEP BİRLİKTE MARKA KENT YAPACAĞIZ”

26 Mart 2019 Salı, 00:19

“ALTINORDUYU HEP BİRLİKTE MARKA KENT YAPACAĞIZ”
AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, seçim çalışmaları kapsamında birçok mahalleyi ziyaret ederek hemşehrileriyle kucaklaştı. Gittiği her mahallede yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Aşkın Tören, “Biz milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri hak ettiği noktaya taşımaya kararlıyız.” dedi.
AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, Orhaniye, Yaraşlı, Şenköylü, Kızılhisarlı, Uzunmusa, Oğmaca, Dikence, Kısacıklı, Karaoluk, Işıklı, Kızılhisar, Kurtulmuş ve Mübarek Mahallelerini Ziyaret Etti. İlk olarak Boztepe yolunda çalışmalarını sürdüren işçileri ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi. Aşkın Tören işçilerle beraber çay içti, istek ve şikayetlerini dinledi. Mahallelerde vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Aşkın Tören seçmenle tek tek kucaklaştı, projelerini anlattı. Ziyaretleri sırasında odun kıran hemşehrisine de yardım eden Aşkın Tören, kendisini büyük bir sevgiyle karşılayan vatandaşların ikramlarını da geri çevirmedi.
Yaptığı kahve toplantılarında 31 Mart’ta tarih yazmaya hazır olduklarını söyleyen Aşkın Tören, “Biz milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri hak ettiği noktaya taşımaya kararlıyız. Cumhur ittifakının çatısı altında, gönül köprüleri güçlü olan hemşehrilerimiz ile bu birlikteliğe destek verecek; Altınordu’muzu bir odak şehir, marka kent haline hep birlikte getireceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!