Karadeniz Bayrak
Son Dakika
01 Nisan 2020 Çarşamba

ULUBEY’DE TOPLANTI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

ULUBEY’DE TOPLANTI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

30 Mart 2019 Cumartesi, 02:08

ULUBEY’DE TOPLANTI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ
Alparslan Çalışkan Ulubey Halkının tam desteğini aldı.Ulubey Bağımsız Belediye Başkan Adayı Alparslan Çalışkan, her geçen gün halktan karşılık gördü ve finali seçim noktası olan Ulubey’de meydanda yaptı.
Çalışkan,kimseye bağlı kalmadan,halkın desteğini arkasına alan Bağımsız Başkan Adayı Alparslan Çalışkan’a Ulubeylilerin kendisine olan sevgisi meydanlarda kendini gösterdi.
Yüzlerce Ulubeyli vatandaş Ulubey Meydanı’nı hınca hınç doldurdu…
Ulubey meydanını ellerde Ay-Yıldızlı Türk Bayrakları dillerde Ulubey’in Alparslan’ı Başkan Alparslan sesleri inletti.Meydanda kendisini bekleyen vatandaşlara mühür sizde bağımsız adayın olduğu yere mühür’ü bastığınızda Allah kısmet ederse 1 Nisan’da başkan olarak sizlere buradan seslenmek istiyorum dedi. Ulubey’de birleştirici ve bütünleştirici bir başkan profili çizeceğini ifade eden Başkan Adayı Çalışkan uyumlu çalışma vurgusu yaptı.Ben devletine,milletine bağlı bir adamım. Büyükşehir Belediye Başkanı kim olursa olsun onunla aynı yolda hizmet için yürüyeceğini söyledi.
Bağımsız Belediye Başkan Adayı Alparslan Benim arkamda halk var makam araçları ile değil Ulubey’in sokaklarında çizme ile gezeceğiz dedi.
Alparslan Çalışkan 1976 yılında Ordu ili Ulubey İlçesinde doğdu. İlkokulu Ulubey Yeni Sayaca mahallesi ilkokulunda, Ortaokulu Ulubey Ortaokulunda, lise öğrenimi de Ulubey lisesinde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünden 1999 yılında mezun oldu.

25.10.2000 tarihinde öğretmenlik görevine başlayan Çalışkan sırasıyla Ordu İkizce ve Gürgentepe ilçelerinde öğretmenlik yaptıktan sonra 2003 yılında Ulubey ilçesine atanmıştır. Ulubey İlçesinde sırasıyla Ulubey İmam Hatip lisesi, Ulubey Lisesi, Ulubey Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Ulubey Anadolu Lisesi olmak üzere Ulubey’de bulunan orta öğretim kurumlarının tamamında öğretmenlik yapmıştır. 2005-2008 yılları arasında Ulubey Lisesinde Müdür yardımcısı olarak idarecilik görevini icra etmiştir. Çalışkan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!