Karadeniz Bayrak
Son Dakika
29 Ekim 2020 Perşembe

10 ülkeye sağlık hizmeti

10 ülkeye sağlık hizmeti

04 Ağustos 2019 Pazar, 01:00

10 ülkeye sağlık hizmeti
Özel Ordu Umut Hastanesi, 96,47 puan alarak hem kalitesini yeniden tescil ettirdi, hem de bölge rekoru kırdı.
Ordu’nun ilk özel hastanesi olarak 2006 yılında açılan Özel Ordu Umut Hastanesi, kaliteli, hızlı ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaya devam ederken, her yıl kendisini yenilemeye de devam ediyor.
Önce kalite
Sağlık hizmetinde ödün vermeyen Özel Ordu Umut Hastanesi, kalitesini bir kez daha kanıtlarken, kalite değerlendirmesinde de hem kendi, hem de bölge rekorunu kırdı.
Özel Ordu Umut Hastanesi, “Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirmeleri” sonucu 96,47 alarak hem kendi rekorunu kırdı, hem de bölge rekorunu kırdı.
Özel Ordu Umut Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İdris Altunel, “Alnımızın akıyla kazandığımız bu büyük başarıda hastanemizin her ferdi fazlasıyla ter dökmüştür ve Umut Hastanesi hizmet kalitesinin bir kez daha yüksek bir puanla tescillenmesine katkı sağlamıştır. Tüm fedakar çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
“Önce dualara talibiz”
“Sonuçta biz memleketimize hizmet ediyoruz. Öncelikle bize güvenen insanların duasına talibiz” diyen İdris Altunel, “Biz her gelen hastayı annemiz, babamız, çocuğumuz gibi görerek bakıyoruz ve en iyi hizmeti onlara sunmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.
Özel Ordu Umut Hastanesi olarak istihdama da katkı sunduklarını belirten Altunel, halihazırda 350 personelin çalıştığını söyledi.
10 ülkeye sağlık hizmeti
Özel Ordu Umut Hastanesi’ne tedavi için birçok yabancı ülkeden de hastalar geldiğini aktaran Altunel; “Orta Doğu ve Asya ülkelerinden hastanemize tedavi için gelen hastalar var. Şuan 10’u aşkın ülke vatandaşları, sağlığı için hastanemizi tercih ediyor. Daha çok Azerbaycan, Gürcistan gibi ülkelerden hastalar geliyor. İyi bir hasta potansiyeline sahibiz.” Dedi.
Tevfik Kul

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!