Karadeniz Bayrak
Son Dakika
28 Mayıs 2020 Perşembe

Ulubey Kaymakamı İsmail Güney görevine başladı

Ulubey Kaymakamı İsmail Güney görevine başladı

12 Kasım 2019 Salı, 21:39

Ulubey Kaymakamı İsmail Güney görevine başladı
Eski Ulubey Kaymakamı Emrullah Temizkan’ın başka bir ilçeye atanmasından sonra yıllardır vekaleten yürütülen Ulubey kaymakamlığına İçişleri Bakanlığı tarafından asaleten Kaymakam olarak İsmail Güney atandı. Kaymakam İsmail Güney,göreve başlayalı yaklaşık üç haftalık bir süreyi geride bıraktık.İlçemizde asaleten göreve başlamamızın ardından ciddi bir anlamda vatandaşlarla birlikteliğimiz var.Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Bu görev sürecimiz içerisinde vatandaşlarımıza elimizden geldiğince hizmet edip geride hoş bir seda bırakmayı arzuluyoruz dedi.
Kaymakam İsmail Güney Kimdir ?
01.02.1992 tarihinde Amasya’nın Merzifon ilçesinde doğdu. İlköğrenimi Merzifon’da, ortaöğrenimi Sinop-Boyabat Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, lisans Eğitimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Halen Hacettepe Üniversitesi Kamu Hukuku Anabilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Evli olup, iyi düzeyde İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
Kariyeri
Kalkınma Bakanlığı’nda 1,5 yıl süreyle Planlama Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı. 2017 yılında Amasya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Amasya Valiliğinde il stajını, Bolu-Gerede ve Trabzon Ortahisar ilçelerinde refiklik stajını, Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında teftiş stajını tamamladı. Daha sonra Kayseri-Sarıoğlan ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen dil kursunu tamamlaması sonrasında yurtdışı stajı için gönderildiği Paris-Sorbonne Üniversitesi’nde 8 ay süreyle yabancı dil eğitimi aldı. 105. dönem Kaymakamlık kursunu üstün başarılı olarak bitirmesinin ardından 25.10.2019 tarihli Bakanlık onayıyla ilçemize görevlendirilmiştir.KARADENİZ BAYRAK GAZETESİ/AHMET BAYRAK/ORDU-2019

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!