Karadeniz Bayrak
Son Dakika
04 Aralık 2021 Cumartesi

Ordu’yu Yasa Boğan Trafik Kazası

Ordu’yu Yasa Boğan Trafik Kazası

02 Aralık 2019 Pazartesi, 15:35

Ordu’yu Yasa Boğan Trafik Kazası
Karadeniz Bayrak/Ahmet Bayrak/ORDU
Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımını taşıyan minibüsün Yozgat’ta kaza geçirmesi ve 2 sporcu genç kızın hayatını kaybetmesi, Ordu’yu yasa boğdu.
Kazada hayatını kaybeden sporculardan Göksu Akyel (14) ve kaleci Sinem Aksu (12) için eğitim gördükleri okullarında tören düzenlendi. Göksu Akyel için Ordu Lisesi’nde, Sinem Aksu için 60’ıncı Yıl Ortaokulunda tören düzenlendi. Sporcuların özgeçmişlerinin okunup dua edildiği törende, helallik alındığı sırada sporcuların arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Törenin ardından Göksu Akyel’in cenazesi Aybastı ilçesine, Sinem Aksu‘nun cenazesi ise Gürgentepe ilçesine gönderildi.
Törenlere sporcuların yakınlarının yanı sıra, Ordu Valisi Seddar Yavuz, Altınordu İlçe Kaymakamı Niyazi Erten,Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ali Akdoğan,CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel,AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören,Ordu Emniyet Müdürü Doğu Ateş, , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Milli Eğitim Müdür yardımcıları Avni Günay ve Fahri Zaimoğlu,Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ender Yanık,Siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!