Karadeniz Bayrak
Son Dakika
19 Eylül 2020 Cumartesi

MURTAZA ÖZ GÜVEN TAZELEDİ

MURTAZA ÖZ GÜVEN TAZELEDİ

13 Şubat 2020 Perşembe, 19:37

 

MURTAZA ÖZ GÜVEN TAZELEDİ

Karadeniz Bayrak/Ahmet Bayrak-Ordu

İzmir -Ordu Gürgentepeliler Kül.Ve Day.Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Yönetim Kurulu listesi  şu isimlerden oluştu. Murtaza ÖZ, Olgun Başaran, Pınar Eker, Emine Binici, Ümit Ocak, Birol Taşdelen, Şenol Akça, Erdogan Turker, Çağlar Ocak.

Mevcut Başkan  Murtaza Öz güven tazleyerek tekrar başkan seçildi.

Başkan Öz; Bizleri bir kez daha bu göreve layık gören çok değerli Üyelerimize ve hemşehrilerimize Teşekkür ediyorum. Ayrıca önceki dönem Yönetim Kurulunda bulunan arkadaşlarımıza şahsıma ve Derneğimize vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür eder Genel Kurulumuzun Derneğimize ve Hemşehrilerime Hayırlı olmasını dilerim dedi.

BAŞKAN ÖZ VE YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

Başkan Öz;Derneğimize Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sivas İslimliler Derneği Başkanı Sayın Soner Gökbulut ve Yönetim kurulu üyelerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Derneklerimiz arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve ortak çalışma alanlarımızla ilgili istişareler de bulunduk. Bir çok alanda paralel düşündüğümüzü görmekten mutlu olduğumuzu belirtir Sayın Başkanın nezlinde tüm Sivaslı dostlarımıza saygılar sunarım dedi.

Sivas İslimliler Derneği Başkanı Sayın Soner Gökbulut,Genel kurulunu yapmış yeni yönetimini seçmiş komşu dernek ordu Gürgentepeliler derneğini  ziyaret ettik. Yeni yönetime başarılar diledik. Alt kimlikte Ordu,Sivaslıyız üst kimlikte İzmirli ve Narlıdereli olduğumuzu belirtip dünyaya aynı pencereden baktığımızı aynı kültürlerin insanları olduğumuzu dayanışma içinde olacağımızı belirterek çalışmalarında başarılar diledik dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!