Karadeniz Bayrak
Son Dakika
27 Ekim 2020 Salı

CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKAN ŞAHISTAN TACİZ!

CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKAN ŞAHISTAN TACİZ!

16 Şubat 2020 Pazar, 16:20
CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKAN ŞAHISTAN TACİZ!

 

CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKAN ŞAHISTAN TACİZ!

G.A.adlı bayan dolmuşta  yanına oturan kişinin kendini rahatsız edici hareketlerde bulunduğunu söyleyerek, yanında bulunan  emekli polis memurları Kemal E. ve Fatih S.den yardım isteyince  emekli polis memurları durumu  karakola bildirdi.

Ada fırını civarında indirilen Ünye yarı açık Cezaevinden bir hafta izinli olduğu ve 17.02.2020 günü teslim olacağı öğrenilen ve aynı suçtan yatan   A.Ç. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Ordu’da Cumartesi günü  meydana gelen olayda, Kumbaşı-Organize arasında  sefer yapan halk otobüsüne binen Ünye ceza evinden  izinli çıktığı  ve taciz suçundan  cezaevinde yattığı iddia edilen A.Ç.  dolmuşta yanında oturan G.A. adlı yolcuyu taciz edecek davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle polis ekiplerince karakola götürüldü.

EMEKLİ POLİSLER MÜDAHALE ETTİ

Olayın görgü tanığı emekli polis memuru Kemal E., “Arkadaşım Fatih B. ile birlikte bugün saat 16:00 sıralarında Düz Mahalle  Süleyman Felek Caddesi üzerinde halk otobüsüne bindik. Arka koltuğa oturduk,  Vakıfbank’ın yanında tanımadığım ve görmediğim bir bayan bir ön koltuğa oturdu. Şarkiye Mahallesi Barbaros Caddesinde araca binen bir erkek şahıs dolmuşa binerek otobüste başka boş koltukların olmasına rağmen ön koltukta  oturan bayanın yanına oturdu. Bayanı rahatsız edici harekette bulunduğu için koltukta oturan bayan arka koltuğa geçti. Kendisine ne olduğunu sorduğumuzda  yanına oturan erkek şahsın kendisini rahatsız ettiğini söylemesi üzerine emekli polis olduğumuzu söyleyerek güvende olduğunu söyledik. Bayan şikayetçi olacağını söylemesi üzerine bizde 155’i arayarak durumu bildirdik. Polis ekipleri Zübeyde Hanım Caddesinde  A.Ç. adlı kişiyi ifadesi alınmak üzere karakola götürdü” dedi.KARADENİZ BAYRAK/ÖZELHABER-15.02.2020

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!