Karadeniz Bayrak
Son Dakika
09 Nisan 2020 Perşembe

 52 ORDULU PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİLER

 52 ORDULU PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİLER

27 Şubat 2020 Perşembe, 23:22

 52 ORDULU PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİLER

Ordu Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yapılan organik tarım, hayvancılık ve turizm çalışmalarını yerinde görmek için kente gelen Ataşehir Ordulular Derneği üyeleri projeleri yerinde inceledi.

Yapılan çalışmalarla ilgili Ataşehir Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köleoğlu, ORDEF Kadın Kolları Başkanı Nuray Andaç, Ataşehir Ordulular Derneği Kadın Kolları Başkanı Emine Tok ve İstanbul’dan gelen dernek üyelerini bilgilendiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, yapılabilecek ortak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

İki gün boyunca Ordu’da çeşitli ziyaretlerde bulunan dernek üyeleri, programlarına Mimar Sina Bilgi Evinde bulunan Yöresel Kilim Dokuma Kursu ile başladı. Ardından ORMEK’te butik çikolata yapımı, El Emeği Çarşısı, organik pazar, Efirli örtü altı sera uygulama bahçesi ve Kabakdağı Organik Tarım Köyü’nü ziyaret eden dernek üyeleri, program kapsamında Ordu’da yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakkında bilgiler aldılar.

Ataşehir Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köleoğlu yaptığı ev sahipliği için Başkan Güler’e teşekkür etti.KARADENİZ BAYRAK/AHMET BAYRAK/ORDU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!