Karadeniz Bayrak
Son Dakika
18 Eylül 2020 Cuma

Kabadüz’de bir kişi silahla yaraladı

Kabadüz’de bir kişi silahla yaraladı

04 Mart 2020 Çarşamba, 21:54
Kabadüz’de bir kişi silahla yaraladı

Kabadüz’de bir kişi silahla yaraladı

Karadeniz Bayrak

Ordu’nun Kabadüz İlçesinde bugün meydana gelen silahla yaralama ve rehin alma olayıyla ilgili Ordu Valiliği bir  açıklama yaptı.

Valilikten yapılan açıklama;04.03.2020 Çarşamba günü (bugün) sabah saatlerinde, Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesinde, O. A. isimli şahıs, yanında bulunan T. Ç. isimli şahsı tabanca ile ateş etmek suretiyle ayağından yaralamıştır.

Yaralı şahsın Ordu Devlet Hastanesine getirilerek, tedavi altına alınması üzerine olaya vakıf olan güvenlik güçlerimiz, silahlı yaralama olayını gerçekleştiren O. A.’yı gözaltına almak üzere olay yerine intikal ettiğinde, olayı gerçekleştiren O. A. isimli şahsın teslim olmayarak, silahı ile birlikte eşi H. A.’yı ve akrabası olan E. A.’yı rehin alma eyleminde bulunmuştur.

Rehin alma eyleminin öğrenilmesi üzerine, Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un da devreye girmesiyle titiz bir ikna çalışması yürütülmüştür. Sayın Valimizin talimatıyla Kabadüz Kaymakamı Sayın Necdet Uçar da ikna çalışmalarına iştirak etmiştir. Silahlı yaralama ve rehin alma eylemini O. A. isimli şahıs, Kabadüz Kaymakamının ve Emniyet görevlilerimizin ikna çalışmaları sonucu eylemine son vermiştir.

Olayla ilgili tahkikat ve soruşturma başlatılmıştır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!