Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Ocak 2021 Perşembe

Kılıçdaroğlu’nun kız kardeşi hayatını kaybetti.

Kılıçdaroğlu’nun kız kardeşi hayatını kaybetti.

23 Mart 2020 Pazartesi, 05:34

Kılıçdaroğlu’nun kız kardeşi hayatını kaybetti.

CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu’nun ablası Ordu’nun Gölköy İlçesi Gozören mahallesinden Salih Dalgıç’ın eşi Fikriye Dalgıç son yolculuğuna uğurlandı.CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu’nun, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren kız kardeşi Fikriye Dalgıç için İstanbul Sarıgazi Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende corona virüs tedbirleri kapsamında Kartal ve Kadıköy Belediyesi tarafından maske ve eldiven dağıtıldı. Cenaze namazında ise saflar aralıklı oluşturuldu. Kılıçdaroğlu, cemevinde düzenlenen cenaze törenine izdiham yaşanmaması için katılmadı. Yoğun hijyen önlemi alınan cemevine sadece aile yakınları alındı.

KOCAELİ’NDE DEFNEDİLDİ

İstanbul Sarıgazi Cemevi’nde kılınan cenaze namazının ardından merhumenin cenazesi defnedilmek üzere Kocaeli’nin Derince ilçesine getirildi.

Cenaze törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu, ağabeyi Ali Kılıçdaroğlu ve yakınları, milletvekilleri, partililer, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı. Kemal Kılıçdaroğlu kardeşini defnettikten sonra Derince’de yer alan taziye evinde istirahate çekildi.Ahmet Bayrak/aradeniz Bayrak/ORDU-22.03.2020

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!