Karadeniz Bayrak
Son Dakika
28 Ekim 2020 Çarşamba

ORDULU İŞ İNSANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

ORDULU İŞ İNSANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

29 Mart 2020 Pazar, 19:58

ORDULU İŞ İNSANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Ordulu iş insanı Özel Ordu Umut Hastanesi Yönetim kurulu başkanı İdris Altunel çalışanlarına destek vererek örnek davranış  sergiledi.

Değerli arkadaşlarım; Bugüne kadar çok iyi işler yaptık, bundan sonra daha iyisini yapabiliriz”

Aralık 2019 dan beri gündemimizde olan ve tüm insanlığı tehdit eden Corona Virüs salgınında  insanları bu hastalığın pençesinden kurtarmak için büyük bir özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanları her türlü teşekkürü hak ediyor.

Büyük risk altında gecesini gündüzüne katarak fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarımızı kutluyor ve alkışlıyorum.

Göstermiş olduğunuz özveri, fedakarlık için, alnınızdan dökülen her damla ter, kalbinizden gelen o muhteşem sevgi ve merhamet için sonsuz Teşekkürler.

Sağlık hizmetinin en ağır yükünü çeken temizlik görevlisinden laborantı na görüntüleme teknisyenine hemşiresinden hasta bakıcısına pratisyen hekiminden uzman doktoruna tüm sağlık emekçilerimizi bu günlerdeki yoğun çalışmalarından dolayı ayakta alkışlıyorum.

İyi ki Varsınız

Bu zor günleri de hep birlikte inşallah atlatacağız.Önce kendi sağlığınız benim için çok önemli.Hiç bir çalışma arkadaşımızın gerek kendisinin gerekse aile fertlerinden birinin saçının teline zarar gelsin istemiyorum.Şunu size söz veriyorum devlet bize ekonomik olarak bir şey vermese de her arkadaşımız terinin damla hakkını fazlası ile bizden alacaktır.Bu benim size sözümdür her zaman yanınızdayım.Sizlerle gurur duyuyorum dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!