Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Eylül 2020 Pazar

Vahap Küçük son yolculuğuna uğurlandı

Vahap Küçük son yolculuğuna uğurlandı

20 Haziran 2020 Cumartesi, 12:41

Vahap Küçük son yolculuğuna uğurlandı

KARADENİZ BAYRAK/AHMET BAYRAK-ORDU

Kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Malatya Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, son yolculuğuna uğurlandı.

Malatya’nın Doğanşehir Belediye Başkanı LC Waikiki’nin kurucularından iş insanı  Vahap Küçük kalp rahatsızlığı sebebiyle iki haftadır İstanbul’da tedavi görüyordu. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Vahap Küçük, son yolculuğuna uğurlandı. Kilyos Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazına, Küçük’ün yakınları, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve yüzlerce kişi katıldı. İstanbul İl Müftüsü Mehmet Emin Maşalı’nın kıldırdığı namazın ardından cenaze, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi Elmalı Mahallesi’nde doğan yaptığı hayır ve sosyal yardımlarla tanınan Küçük, çok sayıda öğrenciye burs vererek okumalarına ve eğitimlerine katkıda bulundu. LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük ve LC Waikiki CEO’su Mustafa Küçük’ün babası olan Vahap Küçük, 2014’den bu yana AK Parti’den Doğanşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütüyordu. Küçük evli ve 9 çocuk babasıydı.

Karadeniz Bayrak Gazetesi olarak merhume Allahtan rahmet ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!