Karadeniz Bayrak
Son Dakika
28 Ekim 2020 Çarşamba

Evine ekmek götürdüğü kovanlarını çaldılar

Evine ekmek götürdüğü kovanlarını çaldılar

05 Temmuz 2020 Pazar, 04:48

Evine ekmek götürdüğü kovanlarını çaldılar

Ordu’nun Perşembe ilçesi Soğukpınar Mahallesi Ekinciler Sakarat mevkiinde Selçuk Soğuksu’ya ait 12 adet arı kovanı çalındı.

Olay 14 Haziran 2020 Pazar günü Perşembe ilçesi Soğukpınar Mahallesi Ekinciler Sakarat mevkiinde gerçekleşti. Arıcılık yaparak evini geçindiren Selçuk Soğuksu’ya ait arazide bulunan 13 kovan arı çalındı. Çalınan kovanlardan bir tanesi yol kenarında çalılıkları atılmış şekilde bulundu.

12 adet kovanının çalındığını söyleyen Soğuksu, olayı şu şekilde anlattı; “13 kovan arım vardı. Bunları 14 Haziran’da Soğukpınar Mahallesi Ekinciler Sakarat mevkiindeki arazimden çaldılar. Çalınan kovanlardan bir tanesini çalılıklara atmışlardı. Kovanlarımın hepsi çift katlı ve içi bal doludur. Kovanların altı polen tuzaklıdır. Yaklaşık 20 bin liraya yakın zararım var. 156’yı arayarak şikayetçi oldum. Jandarma ve olay yeri inceleme ekipleri gelip çalışma başlattı. Bu olayla ilgili herhangi bir bilgisi olan kişilerin 156’yı arayarak bildiklerini söylemesini rica ederim. Evime ekmek götürdüğüm servetimi elimden aldılar bir an evvel hırsızların bulunmasını istiyorum.” dedi. KARADENİZ BAYRAK-ÖZEL HABER

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!