Karadeniz Bayrak
Son Dakika
31 Temmuz 2021 Cumartesi

Soma Kaymakamı Fatih Akkaya’dan Bayram Mesajı

Soma Kaymakamı Fatih Akkaya’dan Bayram Mesajı

01 Ağustos 2020 Cumartesi, 07:38

Soma Kaymakamı Fatih Akkaya’dan Bayram Mesajı

Soma Kaymakamı Sn. Fatih AKKAYA, 2020 Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sevgili Soma’lı hemşerilerim; Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir. Ancak bu bayramı ne yazık ki ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını gölgesinde geçireceğiz. Kurban bayramında Devletimizin almış olduğu kararlarlar ile birlikte maske, sosyal mesafe ve hijyene riayet edilmesini siz değerli Soma’lı hemşerilerimizden istirham eder, sevdiklerimizle bayramlaşma ve kucaklaşmayı günümüz teknolojisinden istifade ederek gerçekleştirmenizi, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmamanızı rica ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün Soma halkının Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!