Karadeniz Bayrak
Son Dakika
02 Mart 2021 Salı

İçki imalathanesine baskın

İçki imalathanesine baskın

05 Kasım 2020 Perşembe, 13:39

İçki imalathanesine baskın

Ahmet BAYRAK(Ordu), (OBA AJANS)

Ordu’nun Mesudiye İlçesinde  Gölbaşı Mahallesinde  H. S ye ait mandıra içerisinde alkol ürünlerinin üretimi yapıldığı ve ilçe içerisinde satıldığı bilgileri edinilmesi üzerine Mesudiye Emniyet ve özel Harekat  ekipleri sabaha karşı 3 ayrı adrese baskın düzenledi.

Adreslerde yapılan aramalarda; 2 adet 5 litrelik pet şişelerin içerisinde yaklaşık 3 litre alkol/anason kokulu olduğu değerlendirilen sıvı madde, 3 adet 3 Litrelik cam şişelerin içerisinde yaklaşık olarak toplam 3 litre alkol/anason kokulu olduğu değerlendirilen sıvı madde, 2 adet 20 Litrelik Plastik boş bidon, 6 adet boş çam şişe, 7 adet 5 litrelik boş pet şişe, 43 adet 0.5 Litrelik boş şişelerin içerisinde alkol/anason kokulu olduğu değerlendirilen Pet/Cam şişe, 1 adet Lamber Marka Ruhsatsız av tüfeği ve tüfeğe ait 12 calibre 4 adet fişek1 adet Zoraki Marka Kurusıkı Tabanca ve tabancaya ait şarjörde 9 adet kurusıkı tabanca fişeği ele geçirildi.

Olayla ilgili yapılan baskında  E.S ,K.A, H.S isimli şahıslar emniyet ekiplerince  gözaltında alındı.

E.S  ve K.A, ifadeleri alındıktan sonra Savcılık talimatı ile Şüpheli H.S isimli şahıs ise çıkarıldığı mahkemece Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!