Stadyumda Foto Muhabirlerine ayrılan yer içler acısı

15 Mart 2015 Pazar, 02:57

Stadyumda Foto Muhabirlerine ayrılan yer içler acısı
KARADENİZ BAYRAK GAZETESİ/ORDU/Ahmet Bayrak/27.10.2011
foto muhabiri odası, yetkililerin ilgisizliğine mahkum edilmiş durumda
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ‘yaptık, bitirdik’ diyerek açıklamalar yaptığı 19 Eylül Stadyumu’ndaki eksiklikler, gazetecilerin özellikle foto muhabirlerin büyük çile çekmesine neden oluyor. Sahanın içinde kale arkası tribünün altındaki odayı foto muhabirlerine ayıran ancak içine koyduğu masa sandalyenin dışında hiçbir yatırım yapmayan İl Müdürlüğü, Orduspor-Bursaspor maçında da sıkıntıların yaşanmasına neden oldu.
 
“GÖSTERMELİK TELEFON KABLOSU VAR İNTERNET YOK”
Foto muhabirler için saha içinde ayrılan yere konulan masa ve sandalyelerin dışında Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün sadece göstermelik bir telefon ve modem hattı çektiği ortaya çıktı. Bursaspor karşılaşmasından önceki maçta da gazeteciler tarafından yetkililere iletilen sorun üzerinden 15 gün geçmesine rağmen hala çözülmedi. Suların akmadığı, çöp kutularının almadığı, tuvaletlerin yetersiz ve pislik içinde olduğu odada, masalarda yetersiz, sandalyeler de.
 
“GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ DEPO OLARAK KULLANIYOR”
Foto muhabirleri için ayrılan yere konulan göstermelik masa sandalyenin dışında arka kısma yığılan çöp yığınları isi bu kadarına da pes dedirtti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ip, karton kutu, pankartlar ve inşaat malzemelerini gelişigüzel bıraktığı odada ısınma sorunu ise başlı başına bir sorun. Hava sıcaklıklarının 8 ila 10 derece arasında seyrettiği ve son oynanan Orduspor-Bursaspor karşılaşmasını takip etmek için gelen basın mensuplarının da tepkisini çeken foto muhabiri odası, yetkililerin ilgisizliğine mahkum edilmiş durumda.WWW.KARADENİZBAYRAK.COM
HABERE YORUM
ali can29.10.2011 – 21:04Misafir Sizin gibilere fazla bile… Siz de kendini gazeteci saymaya çalışanlararasındasınız.Bu gazetecilikte artık ayak altına düştü be yazıklar olsun sen kim gazetecilik kim sahi siz hangi fakülte mezunusunuz.Fakültenin ne olduğunu googleden öğrenebilirsin sayın sarrı basın gartı sahibi G ASDECİ….CESARETİN VARSA AYNEN YAYINLA HADİ BAKALIM.
YORUM’A İŞTE CEVAP
Bu habere yorum yapan  beyefendi.Cesaretin varsa yorumu yayınla demişsin Ben yorumnu yayınlama cesaretini gösterdim.senin cesaretin varsa ismini açık açık yazarsın bekliyorum.Eğer gerçek ismini tesbit etirirsm gazetenin baş sayfasından  ünlü yapmayı çok isterim.sahaya girmem sizleri rahatsız etti sanırım . çok zoruna gitti ,sanırım lkokul mezunlarıda artık sarı basın kartı alabiliyor şartlar uygunsa  .Fakülteli olmaya gerek yok.Gerçekten bu işe emek verenlere veriliyor..Ben Fakülte terkim. Herkes işini yapacak.Sizin gibi basın mensuplarına burası fazla diye yazmışsın biz yeterli bulmuyoruz.sen  boş laflar üretmeye devam et bize kimse işimizi sizden öğretecek değiliz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!