Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Ekim 2021 Pazar

ORDUSPOR 1 MANİSASPOR 0

15 Mart 2015 Pazar, 02:57

ORDUSPOR 1 MANİSASPOR 0
Spor Toto Süper Lig’in 2. haftasında Orduspor kendi sahasında oynadığı Manisaspor maçından 1-0 galip ayrıldı.
Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Orduspor teknik direktörü Metin Diyadin, Manisaspor maçını kazanmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Bu maçta 3 puanı hek etmiştik. Geçen haftaki iyi oyunun peşine bu maçı kazanmak çok önemliydi. Ama zor olacağını da biliyorduk. Rakibimize pozisyon vermedik. Belki bizde çok usta pozisyonlara giremedik ama çokta iyi mücadele ettik. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum..
Ordusporlu futbolcu Wilfred Damlat, maçtan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Fenerbahçe maçında 3 puanı hak etmiştik ama şansız bir mağlubiyet aldık. Oradaki oyunumuzun tesadüfi olmadığını bugünde sergiledik. İyi bir oyun oynadık, 3 puan aldık.
Ordusporlu Emre Özkan ise, kendileri için önemli olanın galip gelmek olduğunu vurgulayarak, “Yeni bir takımız. Gittikçe daha iyi olacağız. Bugün için önemli olan 3 puandı, bunu da kazandık.dedi.
Mnisaspor teknik direktörü Kemal Özdeş, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, “Son ana kadar gol atmaya çalıştık ama bunu başaramadık. Orduspor iyi savunma yaptı. Bizim için önemli olan geçtiğimiz haftaki oyunun aynısını oynamaktı. Futbolcularımı maçtan sonra kutladım. Umuyorum ki bu kaybedilen 3 puanı Fenerbahçe maçında bunu telafi edebiliriz. Mücadele seyri yüksek bir maçtı. Kaybetmeyi hak etmedik” diye konuştu.
Manisasporlu futbolcu Yiğit İncedemir ise şanssız bir gol yediklerini, ellerine geçen pozisyonları değerlendiremediklerini ifade ederek Fenerbahçe maçından mutlaka puan çıkarmaları gerektiğini kaydetti.
Manisasporlu Kahe, zeminin futbol oynamaya müsait olmadığını vurgulayarak, “Oyunun genelinde kontrol bizdeydi. Topa en fazla sahip olan bizdik. Ama futbol böyle. Bu saatten sonra bu maçı unuttuk. Fenerbahçe maçını düşünüyoruz. Umarım o maçta puan veya puanlar alırız” şeklinde konuştu.
 
 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!