Karadeniz Bayrak
Son Dakika
19 Nisan 2021 Pazartesi

Karadeniz Bayrak Ordu Valisi Tuncay Sonel’ i ziyaret etti

30 Mart 2021 Salı, 00:51

Karadeniz Bayrak Ordu Valisi Tuncay Sonel’ i ziyaret etti

Ordu Valimiz Sayın Tuncay Sonel’i ziyaret ettik.
Karadeniz Bayrak Gazetesi Sahibi Ahmet Bayrak, bir süre önce Ordu Valiliğine atanan Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.
Valimiz her görev yaptığı yerde gönüllere dokunan heyecanlı bir insan. Ordu’ya yapılacak hizmetleri anlatırken yüzündeki sevinci, heyecanı görmelisiniz. OYAK Gıda tarafından satın alınan Sağra çikolata fabrikasının Ordu İlinde kalmasından duyduğu mutluluğu anlatamam. Vali Sonel,Sağra Fabrikamızı OYAK aldı. Tarihi ve marka değeri olan Sağra’mızın Ordu’da kalması bizler için çok önemliydi. Hayırlı olsun. Dünyada üretilen 4 fındıktan 1’i Ordu’da üretiliyor. Taş yerinde ağırdır. Süreçte destek veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunarız dedi.
Göreve geldiği günden beri halkın içinde. Devletin gülen yüzü, herkesin ulaşabileceği bir insan. Kendi tabiriyle kapısından hiç kimseyi görüşmeden göndermeyen bir devlet adamı.
Yüreği Ülkemiz ve Ordumuz için atan gönüllere dokunan bir vali. Karadeniz Bayrak Gazetesi olarak Sayın Valimiz  Tuncay SONEL’e görevinde başarılar diliyoruz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!