Milli Forma İçin Güreştiler

15 Mart 2015 Pazar, 02:57

Milli Forma İçin Güreştiler
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde düzenlenen ve 17-19 Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen 14. Uluslararası Yıldızlar ZAFER Güreş Turnuvası, 12 ülkeden çok sayıda sporcunun katılımı ile yapıldı.
Turnuvaya, Ordu SHÇEK Spor Kulübü güreşçilerinden Fatih BAŞKÖY, Fatih KARAMAN ve Ercan BAYRAK da katıldı. Çok zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonunda, Ordu SaHÇEK Spor Kulübü güreşçisi Fatih BAŞKÖY 85 kg. kategorisinde tüm rakiplerini yenerek turnuvada şampiyon oldu. 58 kg.‘da ilk defa uluslararası bir turnuvaya çıkan Fatih KARAMAN ise 3. olarak teknik heyetin takdirini kazandı ve bir sonraki kamp listesine dâhil edildi.
Ordu SHÇEK Spor Kulübü Başkanı Fahrettin ALKAN, Antrenör Yüksel KAHRAMAN ve 10 güreşçi, Milli takım adına güreşen Ordu SHÇEK Spor Kulübü güreşçilerine destek olmak ve yalnız bırakmamak için İl Sosyal Hizmetler Müdürü Hüseyin YAŞAR’ın sağladığı imkânlarla Kuşadası’na giderek turnuvayı izlediler.
Ordu SHÇEK Spor Kulübü güreşçilerinin elde ettikleri başarı, SHÇEK camiasında ve Ordu’da sevinçle karşılandı. Vali Orhan DÜZGÜN, başarılı sporcuları telefonla arayarak ülke adına elde ettikleri başarıdan dolayı kutladı.SHÇEK Genel Müdürü Dr.İsmail BARIŞ da, İl Sosyal Hizmetler Müdürü Hüseyin YAŞAR ile birlikte başarılı sporcuları makamında kabul ederek, sporculara çeşitli hediyeler verdi.WWW.KARADENİZBAYRAK.COM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!