İdris Naim ŞAHİN’den 4-0’a Kutlama

15 Mart 2015 Pazar, 02:58

İdris Naim ŞAHİN’den 4-0’a Kutlama
Orduspor’un Rizespor’u 4-0 yendiği ve Süper Lig yolunda büyük avantaj sağladığı maç sonrasında Orduspor’a Süper Lig’e çıkması halinde 152 bin TL prim sözü olan Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN bir kutlama mesajı yayınladı.
ŞAHİN mesajında: ” Süper Lig’e gide yolda ilk Play Off maçımızda Rizespor’u ağırladığımız 19 Eylül Stadında ve ilk gece maçımızda 4-0 galip gelerek büyük avantaj sağlayan Orduspor’umuza; bizlere yaşattığı bu mutluluk ve gurur için çok ama, çok teşekkür ediyorum. Başta Orduspor camiamıza, futbolcularımıza, teknik heyet ve kulüp yöneticilerimize tebrik, takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Bir Ordu evladı olarak Orduspor’umuzla ne kadar gurur duysak, ne kadar onurlansak azdır. Orduspor’umuzun, Ordumuza yaşattıkları bu tablonun, insanımızı sokağa döken bu mutluluk anlarının; Süper Lig hedefine ulaşarak taçlanmasını yürekten diliyor ve buna olan inancımı belirtmek istiyorum. Gösterdikleri bu başarıdan, yüreğimizi coşturan bu galibiyetlerinden dolayı futbolcularımızı alınlarından öpüyorum.  Maç boyunca hiç bitmeyen, durmak, bezmek bilmeyen muhteşem tezahüratları için Orduspor’umuzun vefalı taraftarlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!