Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Eylül 2021 Cuma

ÖNCE YUMRUĞU YEDİ, SONRA GÖREVİ ALDI!

ÖNCE YUMRUĞU YEDİ, SONRA GÖREVİ ALDI!

15 Eylül 2021 Çarşamba, 01:31

ÖNCE YUMRUĞU YEDİ, SONRA GÖREVİ ALDI!

KARADENİZ BAYRAK/ORDU

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ordu’ya yapılacak tesislerin protokol töreni öncesinde AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’nın yumruk attığı iddia edilen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun’a yeni bir görev daha verildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in Özel Kalem Müdürü olan Mehmet Altun’a hem AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı hem de Metin Gündoğdu tepki göstermişti.

Aynı Altun’un, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bir programında Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’dan yumruk yediği öne sürülmüştü.

İki görev birden

Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun, yaşanan yumruk olayından sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde Ahmet Coşkun Çağliyan’ın ayrılmasının ardından şimdi de boş bulunan Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı’na atandı.

Altun, hem özel kalem müdürlüğünü hem de Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı görevini beraber yürütecek.

1984 yılı Ünye doğumlu olan Altun,2016-2019 yılları arasında TBMM ve Bakanlıklarda Siyasi Danışman ve Özel Kalem Müdürlüğü 2019 Haziran ayından itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesinde Başkan Mehmet Hilmi Güler’in Özel Kalem Müdürü olarak çalışmakta.

Daha önce yaşandığı iddia edilen  yumruklaşma kavgası ile ilgili yayınlanan haber linki:

https://www.krttv.com.tr/gundem/akp-de-pes-pese-kavgalar-h79586.html

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!