Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2021 Cumartesi

Kanal 24 Canlı Yayın Aracı Kaza Yaptı

15 Mart 2015 Pazar, 02:59

Kanal 24 Canlı Yayın Aracı Kaza Yaptı
KARADENİZ BAYRAK GAZETESİ/ORDU
14.05.2012 /Saat:14.00/ÖZEL HABER
Trabzon’dan Samsun istikametine gitmekte olan kanal 24 canlı yayın aracı Ordu şehir merkezi girişinde kaza yaptı. Kazada araç şoförü Murat Hayri Daracı hafif yaralanırken Mücahid Sadık Şahin ise kafasından ve bacaklarından yaralandı.
Olay saat:13.00 sıralarında Ordu Cumhuriyet Mahallesi Sağra fabrikası karşısında meydana geldi.
Ordu’dan Samsun istikametine gitmekte olan Murat Hayri Daracı idaresindeki 34 VIE 24 plakalı kanal 24 canlı yayın aracı aynı istikamette gitmekte olan 34 DC 7723 Plakalı tır’ın önüne çıkan araç nedeniyle aniden sol şeride geçmesi nedeniyle tır’a arkadan çarptı. Kazada araca sıkışan araç şoförü Murat Hayri Daracı hafif yaralanırken Mücahid Sadık Şahin olay yerine gelen 112 ve itfaiye ekiplerince sıkıştıkları araçtan çıkarıldılar. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar Ordu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındılar. Olayla ilgili araştırmalar devam ediyor.
Ordu şehir merkezlerden geçmekte olan özellikle büyük tonajlı araçlar şehir merkezin de hızlı giderek trafiği tehlikeye düşürüp her gün tehlike sinyali vermeye devam ediyor. Ne kadar trafik önlemi alırsanız alın Şehir Trafiği’nin rahatlaması için tek çözüm yolunun Çevre Yolu’nun bir an evvel yapılmazsı  ve tır araçlarının biraz daha yavaş geçişlerinin sağlanmasıdır.  .WWW.KARADENİZBAYRAK.COM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!