Karadeniz Bayrak
Son Dakika
04 Aralık 2021 Cumartesi

BARKIN ARSLAN YENİ TAKIMINDA!

BARKIN ARSLAN YENİ TAKIMINDA!

24 Ekim 2021 Pazar, 05:50

BARKIN ARSLAN YENİ TAKIMINDA!

KARADENZ BAYRAK

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ordu Gücü Futbol Kulübü, daha önce forma giydiği takımlarda 3 şampiyonluk yaşayan orta saha oyuncusu Barkın Arslan’ı renklerine bağladı.

Ordu amatöründen yetişen Barkın Arslan, Kütahya serüveninin ardından memleketine dönerek bir şampiyonluk da burada yaşamıştı. Başarılı oyuncu, artık Ordu Gücü Futbol Kulübü’nün başarısı için ter dökecek.

Şampiyonluğu seviyor

Ordulu orta saha oyuncusu, Kütahya Süper Amatör Lig’de daha önce Tavşanlı Moymulspor ve Armin İnşaat Çamlıcaspor formalarıyla şampiyonluk yaşayarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kütahya’da geçirdiği 4 sezonda Çukurköyspor, Kümaşspor, 3 sezon Tavşanlı Moymulspor ve son olarak da Demirbilekspor’da top koşturan Barkın Arslan, Ordu’ya döndükten sonra da Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile Ordu 1.Amatör Küme şampiyonluğu yaşadı.

“Genç bir takımız”

Yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü forması giyeceğini aktaran Arslan, “Yeniden Ordu’da bir takımla anlaştım. Son olarak Orduspor 1967 ile şampiyonluk yaşamıştım. Bu kez Ordu Gücü’nün başarısı için mücadele edeceğim. Genç ve mücadeleci bir takımımız var. Hocamız Özcan Türkmen önderliğinde çok iyi çalışıyoruz. Özcan hoca ile daha önce de çalıştım. İnşallah bu genç kadroyla güzel bir sezon geçireceğiz. Ben de elimden gelen katkıyı takıma vermeye hazırım” dedi.

Kariyeri

Futbola 2009 yılında 13 yaşındayken Soyaspor Gençlik Kulübü’nde başlayan ve burada 6 sezon kalan Barkın Arslan, Mavi Beyazlı ekipte BAL Ligi maçları da oynadı. Ardından üniversite eğitimi için Kütahya’ya giden genç orta saha, Kütahya Süper Amatör Lig ekiplerinden Çukurköyspor’da bir sezon geçirdi. Bir dönem Kümaşspor’da top koşturan Barkın, Tavşanlı Moymulspor’da şampiyonluk yaşadı. Ardından Çamlıcaspor’a transfer olan genç oyuncu, bir şampiyonluk da burada yaşadı. Son olarak da Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile Ordu 1.Amatör Küme’de kupa kaldırdı. Haber: Tevfik Kul

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!