Karadeniz Bayrak
Son Dakika
21 Ocak 2022 Cuma

ENGELLİLERE ÖZEL KONSER

ENGELLİLERE ÖZEL KONSER

01 Aralık 2021 Çarşamba, 15:27

ENGELLİLERE ÖZEL KONSER

KARADENİZ BAYRAK-AHMET BAYRAK-ORDU

ZEREV (Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Eğitim Vakfı & Vakfı), 3 Aralık 2021 Cuma günü saat 20.00’de Ordu Green House Sahne’de Dünya Engelliler Günü’ne özel konser gerçekleştirecek. Konserin tüm gelirinin ZEREV Vakfı’na bağışlanacağı belirtildi.

Zihinsel engelli çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin bireysel kapasitelerini özel eğitim ve rehabilitasyon ile en üst düzeye çıkarmak ve onlara toplumda işlevsellik kazandırmak amacıyla kurulan Zerev (Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Eğitim Vakfı & Vakfı), Ordu’da engellilerin yararına bir konser vermeye hazırlanıyor.

ZEREV Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Umut; “Zerev, her şeyden önce, engelli vatandaşların neler yapabileceğinin farkındalığını veriyor ve onlara becerilerini geliştirme, sosyalleşme, iletişim ve ilişkilerini geliştirme fırsatı veriyor. Bireyin kendini geliştirmesine ve işletme sahibi olmasına yardımcı olur. Vakıf olarak engelli bir insanın sosyalleşmesini sağlamayı, sinema, tiyatro, meclis, dublaj, resim, müzik, dans, spor ile ilgilenmeleri için destek vermeyi amaçlıyoruz. Özel Umut Okulları için çok heyecanlıyız ve tüm fırsatlarımızı kullanarak hedeflerimize ulaşmaya çalışacağız. Bu amaç doğrultusunda, Zerev her yıl zihinsel engelli 100 çocuğa eğitim yardımı vermektedir. Daha fazla eğitim ödeneği vermek ve onlara daha fazla yardım etmek için yardımınıza ihtiyacımız var. Web sitemiz aracılığıyla bağış yapabilirsiniz (https://www.zerev.org.tr/?lng=tr) Nazik ilginiz için teşekkürler.” Dedi.

Şeref Umut, Dünya Engelliler Günü’ne özel 3 Aralık 2021 Cuma günü saat 20:00’de Ordu Green House Sahne’de 90’lar Hazal Ordu Konserinin gerçekleştirileceğini ve konserin tüm gelirlerinin ZEREV Vakfı’na bağışlanacağını kaydetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!