Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2021 Cumartesi

ÇAYBAŞI’NDA ENVER YILMAZ SEVGİSİ MEYDANLARA SIĞMADI

15 Mart 2015 Pazar, 03:01

ÇAYBAŞI’NDA ENVER YILMAZ SEVGİSİ MEYDANLARA SIĞMADI
ÇAYBAŞI’NDA ENVER YILMAZ SEVGİSİ MEYDANLARA SIĞMADI
KARADENİZ BAYRAK
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Açıkladığımız 7’si mega toplam 52 projeyle, Ordu’yu Karadeniz’in cazibe merkezi haline getireceğiz. Biz iktidar olarak ne söz verdiysek yerine getirdik. Şimdi sıra Ordu’nun çehresini değiştirmeye geldi” dedi.
PROJELER ORDU’NUN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’a olan sevgi, meydanlara sığmadı. Çaybaşı, İlküvez ve Yoğunoluk’ta hınca hınç dolu olan meydanlarda vatandaşlarla buluşan Yılmaz’ın ziyaretleri adeta izdihama dönüştü. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Çaybaşı, İlküvez ve İkizce İlçesi’ne bağlı Yoğunoluk beldesinde vatandaşlarla buluştu. Sabah saatlerinde Ünye İlçesine bağlı Hanyanı Beldesi’nde Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katılan Yılmaz, Hanyanı beldesinin şahsına ve partisine verdiği desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.
ÇAYBAŞI’NDA GÖVDE GÖSTERİSİ
Çaybaşı İlçesi sınırında yüzlerce araçlık konvoyla karşılanan Yılmaz’a vatandaşlar yoğun sevgi gösterilerinde bulundu. Kalabalığın izdihama dönüştüğü karşılamada, vatandaşların Yılmaz’ı omuzlarda taşıması ise dikkat çekti. Çaybaşı ilçe meydanında vatandaşlara seslenen Yılmaz, Ordu için yola çıktıklarını belirterek, bundan sonra yapılacak hizmetlerle Ordu’nun çehresini değiştirecekleri söyledi. Ak Parti iktidarında Ordu’ya verilen tüm sözleri yerine getirdiklerini belirten Yılmaz, “Ordu’da 30 Mart’tan sonra yapacağımız hizmetlerle Türkiye genelinde ilimizin marka değerini arttıracağız” diye konuştu.
İLKÜVEZ’DE İZDİHAM
Çaybaşı ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretlerinin ardından İlküvez Beldesi’ne geçen Yılmaz’ı ilçe girişinde tarım aracı olarak bilinen onlarca pat-patlı vatandaş karşıladı. İlküvez’de hınca hınç dolu olan meydanda vatandaşlara seslenen Yılmaz, hazırladıkları 7’si mega toplam 52 projeyle, Ordu ilini, sadece Karadeniz’in değil, Türkiye’nin en gözde illerinden birisi haline dönüştüreceklerini söyledi. Çaybaşı ve İlküvezli vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Yılmaz, “Biz bu bölgelerin kaderini değiştirmek için yola çıktık. Bizim kimseyle işimiz yok. Bizim işimiz vatandaşa hizmet etmektir. Büyükşehir için hazırladığımız projelerle, tüm hemşerilerimizin yaşadıkları belde ve ilçelerde mutlu olmalarını sağlayacağız” şeklinde konuştu.
YILMAZ SEVGİSİ AĞLATTI
İlküvez’de vatandaşlarla buluştuktan sonra İkizce İlçesi’ne bağlı Yoğunoluk Beldesi’ne geçen Yılmaz’ın aracının önünü kesen vatandaşlar, yoğun sevgi gösterilerinde bulundu. Bazı vatandaşların ise Yılmaz’a sarılırken ağlaması dikkat çekti. Yoğunoluk Beldesi’nde vatandaşlara seslenen Yılmaz, “Yoğunoluk-İlküvez Yolu’nun en kısa sürede yapılacağının sizlere sözünün veriyorum. 30 Mart’tan sonra bu yolu büyükşehir belediyesi olarak sıcak asfalt yapacağız. ” diye sözlerini tamamladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!