Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2021 Cumartesi

Tp Genel Başkanı Şener, Şarkışla’da Hükümeti Eleştirdi

15 Mart 2015 Pazar, 03:01

Türkiye Partisi Genel Başkanı Andüllatif Şener, Sivas’ın Şarkışla İlçesinde Parti Binasının Açılışını Yaptı. Türkiye Partisi Şarkışla Binasının Açılışının Ardından Halka Seslenen Şener, Hükümeti ve Muhalefeti Eleştirerek Yanlış Siyaset Yaptıklarını Söyledi.
 
Türkiye Partisi Genel Başkanı Andüllatif Şener, Sivas’ın Şarkışla ilçesinde parti binasının açılışını yaptı. Türkiye Partisi Şarkışla binasının açılışının ardından halka seslenen Şener, hükümeti ve muhalefeti eleştirerek yanlış siyaset yaptıklarını söyledi. İlçe girişinde partililer tarafından karşılanan Abdullatif Şener, araç konvoyuyla ilçeye giriş yaptı. Açılacak olan parti binasının önünde vatandaşlarla bir araya gelen Şener dualar eşliğinde Türkiye Partisi Şarkışla binasının açılışını partisinin ilçe başkanı Battal Eyidoğan ile birlikte yaptı. Partililerin ve vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği açılışta parti otobüsünden halka seslenen Abdullatif Şener, hükümeti ve muhalefeti eleştirerek yanlış siyaset yaptıklarını söyledi. Şener, gündemde olan Anayasa Değişikliği paketinin Anayasa Değişikliği olmaktan çıktığını, maddeleri değiştirme paketi olduğunu söyleyerek, “Üç yıldır kavgası yapılan sivil anayasa paketinden neden vazgeçildi?” diye sordu.
Türkiye Partisi Genel Başkanı Andüllatif Şener Şarkışla halkına seslendikten sonra esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Andüllatif Şener Şarkışla’dan ayrılarak Gemerek Yeniçubuk ta ki parti binasının açılışına katılacağı bildirildi.
 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!